reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza, Doliores dziękuje za życzenia i za pamięć haha ;-)
Doliores w która stronę ten rok?która bardziej zardzewiala??
Kolejne glosy a gdzie konkurencja?? :)

W 12 tez miałam przez brzuch, teraz w czwartek mój chciał ze mną ale pytalam czy nie będzie się źle czuł jak jakiś facet będzie we mnie wlazil :-D stwierdził ze jak tak to on nie idzie :-p
 
reklama
no to elegancko, dzięki za info. Na usg będę w 13 tygodniu więc chyba już wezmę tego narzeczonego :) na wcześniejsze też nie chciałam żeby był przy dopochwowym.. To by było nieco krępujące :-)
 
Hejka. Nadaje z pracy z mega mdlosciami ;)

Doliores dobrze ze nic Wam nie jest!

Musli ja tam chodze z m na kazde usg. Nie krepuje mnie to. On na ekran patrzy ;) ostatnio byl z nami tez synek. Choc ja w 13tc mialam usg dopochwowe. Pewnie zalezy od lekarza i sprzetu...

Myla najlepszego :) ja juz dawno mowilam zebys byla moderatorem ;)

Dziewczyny pomocy!!!! Jaki macie sluz? Bo ja mam duuuuzo zoltego. Bezzapachowy ale pewnie swiadczy o jakiejs infekcji :// a wizyta dopiero 27.09 :(
 
Natasza, Doliores dziękuje za życzenia i za pamięć haha ;-)
Doliores w która stronę ten rok?która bardziej zardzewiala??
Kolejne glosy a gdzie konkurencja?? :)

W 12 tez miałam przez brzuch, teraz w czwartek mój chciał ze mną ale pytalam czy nie będzie się źle czuł jak jakiś facet będzie we mnie wlazil :-D stwierdził ze jak tak to on nie idzie :-p

Sto lat :p Jestes BEZ konkurencyjna hehe na to wychodzi ze wygralas :) zgadza sie reszta ze mnaby podjac decyzje co do moderatora?

Hejka. Nadaje z pracy z mega mdlosciami ;)

Doliores dobrze ze nic Wam nie jest!

Musli ja tam chodze z m na kazde usg. Nie krepuje mnie to. On na ekran patrzy ;) ostatnio byl z nami tez synek. Choc ja w 13tc mialam usg dopochwowe. Pewnie zalezy od lekarza i sprzetu...

Myla najlepszego :) ja juz dawno mowilam zebys byla moderatorem ;)

Dziewczyny pomocy!!!! Jaki macie sluz? Bo ja mam duuuuzo zoltego. Bezzapachowy ale pewnie swiadczy o jakiejs infekcji :// a wizyta dopiero 27.09 :(

Ja mam mleczny i zapach tez zapytam sie lekarza w srode moi zdaniem powinnas sie martwic zielonkawymi uplawami .. ja ciagle latam do wc pecherz ciagle pelny uciska mi macica chyba...
 
Asiulka strasznie sie zmartwilam bo cala wkladka zolta.... mialam bardzo zly wymaz miesiac temu swiadczacy o infekcji ale nie mialam innych objawow bo miedzy pobraniem a wizyta z wynikami minelo 2 tyg a w miedzy czasie leczylam sie ostro czosnkiem i lekarka powiedziala ze to moglo pomoc. Mowila zebym plukala tantum rosa i wezmie wymaz wlasnie 27.09. Ale tak duzo sluzu jeszcze nie mialam...

Zastanawiam sie czy jezeli to jest jednak infekcja ktora jeszcze przez miesiac nie bedzie leczona to moze zaszkodzic dziecku? Przeciez szyjka dluga i zamknieta,czop sluzowy jako bariera ochronna...
chyba zaczelam troszke panikowac :(

Jakbys mogla zapytac to bede baaaardzo wdzieczna. Glownie o to nieleczenie chodzi...
 
Tabasia ja też mam grzybicę przewlekłą i moja gin nic na to..dała pimafucin i clotrimazol :-:)-(
Ja nie biorę narazie, walczę inaczej, bo podobno od clotrimazolu te grzybki się uodparniają?
Smaruję siętam olejem kokosowym i przynosi ulgę. Ale u mnie jest cukrzyca i niestety to mi bardzo niepomaga.
I tak mi ginka nie będzie leczycbo w ciąży ponoć nie wolno i tak mam chodzić a po zaaplikowaniu masci mam spokój na dwa tygodnie tylko i potem znowu to samo.
 
O rany Kerna wspolczuje. Ale pocieszylas mnie troszke przynajmniej. Mi wyszedl chyba grzybek i jakies bakterie tez :( dala gynodaktarin masc ale nie wzielam bo to bylo na samiutkim poczatku. Leczylam sie czosnkiem. I troche chyba pomoglo po czym teraz znowu to samo.
 
reklama
Myla - Wszystkiego Najlepszego :-) ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️


Kerna - ja juz mam druga infekcje grzybiczna w tej ciazy , gin przepisał mi tabletki dopochwowe ... Ja bym wczesniej umowila termin ... , na początku napewno nic nie szkodzi, ale nie ma co czekać, samo nie przejdzie :-(

Doli - ciesze sie ze nic sie wam nie stało ..., i czekam na środowe sprawozdanie :-)
 
Do góry