reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

byłam rano na wizycie u internisty na dyżurze...pozwolił mi przyjąć paracetamol w czopku wzięłam ale bez jakiegokolwiek rezultatu...
siedzę wiec w ciemnym pokoju i się relaksuje :) innego wyjścia nie ma spróbuje z tym amolem...internet prawdy mi nie powie :) ...tam piszą nawet o aspirynie wiec nie ma sensu...
dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Martas jesli doszla biegunka do tego to jedz do lekarza bo mozesz sie odwodnic

Doli jak mala ostatni raz karmilam o 22 i potem o 5 rano! Nie budzilam jej na jedzenie poprostu nie potrzebowala tego ona zre 'arzaszta nigdy wiecej nie zjadala pozniej jak 180ml... pozniej okolo 7 mc zaczelo sie zabkowanie w nocy nie dala mi spac jak zoombi chodzilam dobrze ze nie pracowalam bo masakra byla dopiero w 9 miesiacu wyszedl pierwszy zab ale non stop smarowanie dziasel i co jakis czas ibum eh
Ja na bol glowy czy zeba teraz mam problem:/ biore apap na szczescie przechodzi... biore nawet jak mnie cholernie bola nogi tak ze zasnac nie moge i masaze nie pomagaja na szczescie coraz rzadziej to sie 'zdarza.
Modle sie by drugie bylo spokojne lecz jak widze po mojej siostrze to sie sprawdza pierwsza cora tez spokojna moze troszke dala popalic ale synus to masakra siostra jak go usypiala to on na niej spal bo inaczej darl sie ona sie poddala teraz ma za swoje bo za mlodym nie nadaza
 
heeh chyba kupie jakis bujak z funkcja huśtania, wibracji, karmienia, grania i śpiewania hahaha :p nie nooooooooo nie może być tak źle
a znaki zodiaku - moje będzie Baran!!!! aaaaa ;-)
 
Ale zescie naskrobaly od rana:szok:

Lakara, straszne te twoje przezycia, masakra. Zycze ci zebys szybko doszla do siebie, trzymaj sie cieplo.

Margomari kuruj sie, mam nadzieje ze ci szybko przejdzie przeziebienie.

Ja tez jestem ciekawa doswiadczonych mam w temacie chuska czy nosidelko, co lepsze?

Dzisiaj obudzilam sie o 11 ale zeby wstac to mi zeszlo 2 godz. jakos nie mam sily dzisiaj,
kurde ja tu sie rozczytalam a tam mi sie prawie jedzenie przypalilo ale jaja, dobrze ze se przypomnialam bo juz sie cala woda wygotowala:szok:
 
Chusta chusta i jedynie chusta - nosidła potem.

Hmmm ja mam jeszcze propozycje aby wątek lekarski założyć bo okres przexiebien się zbliza. Idziemy z nunu na drzemkę - odezwe się wieczorkiem
 
hej dziewczyny witam z nuuuudnej pracy :rofl2:

Wy mnie nie straszcie ze drugie jest przeciwieństwem pierwszego dziecka. Antos to aniołek spał ładnie cała noc od 5 miesiąca od ok 21 do 7 rano nie płakał przy zabkowaniu ładnie jadł i wogóle takie spokojne dziecko:-)

to teraz bede miała niby całkiem na odwrót ???


Nosideklka sa okropne dla maluszków jedynie chusta dla niemowlaczka :-)
 
Doli moja ma prawie 11mcy wlasnie. Ogolnie to sie mieści i wagowo tez jeszcze ok ale chyba juz ja drażni bo jest płacz czesto przy wkładaniu..

Zależy co kto rozumie pod pojęciem nosidlo. Sa bardzo wygodne nosidełka ergonomicznie ergobaby, tula czy maduca, ktore sa przeznaczone dla niemowlakow i sa tak samo wygodne jak chusta a wg mnie wygodniejsze bo sie szybciej zakłada i nie ma wątpliwości czy sie dobrze zawiązało, nie trzeba poprawiać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,

Mam pytanie trochę z innej beczki.
Wiem ze są tu kociary ;-) jak noworodek i kot żyli ze sobą na początku :-)? Zaczynam się zastanawiać czy w kawalerce, gdzie ciężko gdzieś zamknąć kota uda się mi to jakoś pogodzić, Przyzwyczaić? Macie jakieś patenty na to?:-)
 
Do góry