reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
asiunia876 ten z Bon Prix to nie jest do karmienia w domu tylko na spacerach.
Całej piersi nie trzeba wyjmować, zimno nie jest a sutek na wierzchu.

Genialne! Czego to ludzie nie wymyślą żeby pomóc matkom karmiącym ;D
 
rewela, i nie będzie ani babciowato ani workowato:) jeah
dokladnie! Mamy XXI wiek ! Do szafy luzne pizamy - od dzis ubieramy sie w BonPrixie :D haha

asiunia876 ten z Bon Prix to nie jest do karmienia w domu tylko na spacerach.
Całej piersi nie trzeba wyjmować, zimno nie jest a sutek na wierzchu.

Genialne! Czego to ludzie nie wymyślą żeby pomóc matkom karmiącym ;D
na spacerach?

Mnie sie wydaje ze ten drugi moze spokojnie zastapic stroj kompielowy na zbilzajace sie wakacje. 2 czesciowy - dla matek karmiacych :) rewelka :D
 
tyle linków na raz , ze teraz mam dylemat, ale chyba wybiorę ten z bonprix;))) myslę, ze z takiego wyboru najbardziej będzie zadowolony mąż;) pod warunkiem, że będe uzyważ go tylko w domu i nie przy ludziach hahahaha;-))))
 
uff... no i w końcu przebrnęłam przez to wszystko:)

nawet nie wiedziałam, że ten wózek wywoła taką dyskusję... po części jest mi trochę głupio, że wywołało to niepotrzebną burzę.

drogi Qlfonie przy zakupie wózka bierze się naprawdę wiele rzeczy pod uwagę. niestety widać uważasz, że do jeżdżenia z dzidzią po płaskim podwórku i ogrodzie przez góra 4 miesiące jest potrzebna szczerozłota karoca. może i nie jestem dobrze usytuowana finansowo, ale uwierz mi, że nie kupiłabym pierwszego lepszego bubla dla mojego dziecka ani bym takowego nie wybrała, choć po części ceną się sugeruję. a to, że tanie nie znaczy złe i beznadziejne. najpierw zadzwoniłam do sprzedawcy dowiedzieć się co to jest za wózek. zdjęcia z chęcią wyślę Ci na maila.
co do trumienki i wożenia 'nygusa' - szczerze? to przykre jakie musisz mieć kompleksy, żeby takie rzeczy wypisywać na forum publicznym, obcej kobiecie. na prawdę Twoje wypowiedzi nie muszą być przesiąknięte złośliwościami i ironią, żeby zostały zauważone. wielu ludzi wręcz zrażasz do siebie. przestają oni czytać co masz do powiedzenia i nie traktują Ciebie poważnie jako rozmówcę.

Dziewczyny wynajdujecie super rzeczy! a ten kosz do przenoszenia malucha jest na prawdę świetny
 
Malutkie pytanie: podobno są jakieś pieluchy z wyciętym miejscem na nieodpadnięty pępek. Czy wiecie jakie to?
 
a w tym mozna karmic i korzystac z toalety rownoczesnie!!!! Cóż za oszczednosc czasu dla karmiacej mamy! SLyszalam opinie ze rewelacyjnie sie spisuje przy wietrzeniu krocza po porodzie, tudzież walce z hemoroidami :D:D:D

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a w tym mozna karmic i korzystac z toalety rownoczesnie!!!! Cóż za oszczednosc czasu dla karmiacej mamy! SLyszalam opinie ze rewelacyjnie sie spisuje przy wietrzeniu krocza po porodzie, tudzież walce z hemoroidami :D:D:D
buahahaha ja stąd uciekam.. bo brzucho boli ze śmiechu!! ;-))) dobre 10/10 !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry