reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Witam wszystkie kwietnioweczki...

Bachucha... to bedziemy mialy takie same łóżeczka...tylko ze ja bede je zamawiac na poczatku grudnia...mam pytanie,bo rozumiem ze juz je dostalas? I jak ono juz wyglada w rzeczywistosci? wszystko jest ok? I jesli mozesz to napisz skad i za ile zamawialas,poprosta mam prosbe bys mi polecila sprzedawce czy sklep jesli oczywiscie mozesz? Ja upatrzylam takie na Bobomarket.pl cos chyba za 335 zl bez materacyka ale z szuflada i tez w kolorze ciemny braz bo takie mamy meble u nas i kremowa sofe wiec powinno wygladac bardzo ladnie... Dzieki za pomoc jakby co...

Buziaczki wszystkim a ja dalej lece na alegro wyszukiwac prezentow dzieciakom...
 
Mam pytanie do doświadczonych mam- co jest wygodniejsze i bardziej praktyczne- pajacyk czy body? No i co za tym idzie- czego kupić więcej, co używa się częściej?? Widziałam w gazetce carrefour promocyjne body za 4 zł i zastanawiam się czy je kupić, bo kilka już mam. A pajacyka nie mam jeszcze żadnego. A na chłopski rozum, wydaje mi się, że takiemu maluszkowi łatwiej jest założyć pajacyka, niż body. No ale sama nie wiem, jak szybko nabiera się wprawy w ubieraniu takiego maleństwa.
 
Laurka...potrzebujesz i pajacyki i body bo body to taka koszulka zapinana miedzy nozkami i nakladasz je na gole cialko bobasa a dopiero na wierzch nakladasz pajacyk lub śpiochy wiec muszisz miec i to i to...chyba ze mialas na mysli cos innego...

Ja kupilam po 6 szt koszulek,4 szt body a reszta to pajacyki z rozpinanymi nozkami do latwego zmieniania pieluch...na poczatek mi wystarczy jak na rozmiar 56-62 a i tak w krotkim czasie trzeba zmieniac rozmiar na wiekszy...

Bachucha dzieki...ale jakby co to czekam na wiadomosc ,no chyba ze ja sie pospiesze i bede pierwsza...
 
niusiaagusia dzięki za radę. Tzn. ja wiem, co to body, a co to pajacyk czy śpiochy ;-) Ale myślałam, że jak np. na noc zakładam pajacka, to już pod spód body nie trzeba, ale teraz widzę, że jednak tak :-) Z drugiej strony u nas jest dość chłodno, więc to będzie dobre rozwiązanie :-)
 
Aha... to fajnie,bo myslalam ze moze cie zle zrozumialam,no tak przynajmniej powinno byc ze zaklada sie pod spod koszulke czy body,szczegolnie ze nasze bobasy beda wiosenne,juz jak lato bedzie to same body wystarczy ale puki co to nastawiaj sie i na to i na to...pamietaj ze dziecko zawsze ubiera sie o jedna warstwe wiecej niz my sami...tak juz poprostu jest...
 
ja pajacyka uzywalam jako pizamki na noc. I nie zakldalam body pod spod mimo iz byla zima. W domu jest cieplo, owinienty rozkiem czy kocykiem i bylo ok.
Body uzywalam na dzien jako podkoszulka. Podstawa to body dopiero po tem cala reszta czyli jakis kaftanik czy spioch czy bluzeczka czy co jeszcze tam wymyslisz.
Kazdy robi po swojemu.
Moj by sie udusil w body i pizamce, znaczy pajacyku. ;)
 
czesc dziewczyny
MAm 1,5 miesieczna dziewczynke. Chetnie odsprzedam niedrogo ciuszki z tego okresu. Przy okazji doradze co warto< tzn co u mnie sie sprawdzilo- na maxa pajacyki 1 czesciowe. Ciuszki stan super, markowe pajacyki, bluzy:0. MOja urodzila sie 3660, wiec na pierwsze 2 miesiace powinno starczyc:)Prosze o wiadomosc na pryw:)wysle zdjecia. pozdrawiam
 
reklama
Do góry