reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

A ja postanowiłam się dziś przyczaić na allegro i kupiłam używane ubranka. ;) Bo ja do wyszukiwania na ciuchach nie mam specjalnego talentu. ;) Jedne mi się podobają bardziej, inne trochę mniej, ale na pewno większość użyję. I tak, kupiłam (w rozmiarze 56-68):

- cienkie spodenki dresowe: 8 szt
- bluzeczki z długim rękawkiem: 5 szt
- bluzeczki z krótkim rękawkiem: 4 szt
- body z krótkim rękawkiem: 19 szt
- body z długim rękawkiem: 5 szt
- śpiochy: 19 szt
- półśpiochy: 4 szt
- bluza: 1 szt

A najbardziej podoba mi się cena - zapłacę za to wraz z przesyłką 40 zł. :D
 
reklama
krakowianka-mega fajne zakupy i jaka cena, tylko pogratulowac :)

ja mam naszczescie z glowy ubranka, dzwonila do mnie siostra i dostane w tym tyg:
-lozeczko
- przewijak nakladany na lozeczko
- lezaczek
-2 siatki ubran, co prawda po chlopcu ale i tak jakos rozowy mi sie nie widzi
 
Ja to najgorzej sie boje, jak sie na koniec okaze, ze to chlopczyk ;] Bo, ze to dziewczynka, to pielegniarka powiedziala mi to jakos bez przekonania, z zaznaczeniem, ze 'prawdopodobnie' ;) A ubranka dla dziewczynki poszly w ruch ;P
 
Gratuluję udanych zakupów!!!
Moja siostra już się mnie pytała na kiedy ma szykować wyprawkę po swojej córci. Oj, nasza gwiazda będzie gwiazdorzyc :)
 
Fajnie mają Ci, którzy dostaną coś po kimś :)
Ja byłam głupia i większość rzeczy porozdawałam po pierwszym dziecku. Nie myślałam wtedy w ogóle o drugim, więc było fajnie zrobić komuś przyjemność i oddać. Teraz jak ja będę potrzebować to pewnie nikomu nie przyjdzie do głowy, zeby coś mi podrzucić :) Także ja szczerze polecam nie robić tego co ja, jeśli planujecie drugie dziecko nawet za kilka lat.
 
reklama
Bachucha oj widze idziesz pelną para z tymi zakupami...bardzo ladna posciel i tak ja zaczelam sie zastanawiac nad tymi żyrawkami kremowymi i tak chce zapytac jaki to twoj kolor tej poscieli jest? A co z łóżeczkiem? Już sprawdzalas,zamawialas?

A moge wiedziec ilu elementowa posciel kupilas? Ja mysle o 19 elementowej takiej co twoja lub taka druga upatrzyłam na tej str http://wisan.pl/sklep/produkty.php?strona=4&p_grupa=posciel Gucio za 135 zł w kolorze niebieskich myszek... mam w domu katalogi tej firmy i zamawialam juz wczesniej i firanki,reczniki i posciel i wszystko bylo ok...

Napisz prosze jak bedziesz mogla...

Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Do góry