reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
moja kuzynka kupila taki wozek, ze starsze dziecko stoi z tylu cos jak na deskorolce i widzialam juz kilka razy kobiety z takimi wozkami, tylko ze starsze dzieci maja ok 3 lata, 2 tp troche malo ale sa dzieci co jak maja 2 to do wozka nie chca wsiadac
 
moja kuzynka kupila taki wozek, ze starsze dziecko stoi z tylu cos jak na deskorolce i widzialam juz kilka razy kobiety z takimi wozkami, tylko ze starsze dzieci maja ok 3 lata, 2 tp troche malo ale sa dzieci co jak maja 2 to do wozka nie chca wsiadac

Ja miałam okazję coś takiego wypróbować, dziewczynka która stała miała 4 lata, ta "deskorolka" jest bez żadnej amortyzacji, jeździłam tym tylko po chodnikach ale chyba nie było jej na tym zbyt wygodnie bo podskakiwało, przy każdym zjeździe z chodnika na pasy itp. musiała schodzić bo nie byłam w stanie tym zjechać ( no chyba że było w miarę równo co we Wrocławiu zdarza się rzadko...)

krakowianka pochwal się jaki wózek sobie upatrzyłaś?
 
Z tych rok po roku to ten do mnie bardziej przemawia, cena też. ;) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: QUATTRO TOUR DUO spacerowy dla dwójki dzieci

A ja mam upatrzony taki, względnie lekki jak za swoją cenę, bo nie chcę (i nie jestem w stanie) droższego wózka kupować: wózki VERSO - JUNIOR - wózki dziecięce, children prams, detské kočíky
Zastanawiam się jeszcze między tym powyższym, a tym: CARMEN El-Jot producent wzkw dziecicych ale raczej na korzyść tego pierwszego.
 
Mnie się spodobał ten Roan Marita - chyba się właśnie za takim rozejrzę :)

U mnie w miescie ciesza sie duzym powodzeniem te wozki naprawde sporo mam takimi jezdzi. Tak wogole jak przygladalam sie to moge wyroznic kilka wozkow ktorych jest najwiecej to takie tradycyjne z nosidekiem w srodku z przekladana raczka, mutsy szczegolnie urban rider,x-lander i te roany:tak:
Sa tez takie udziwnione mi osobiscie takie nie podobaja sie

Sklep dla dzieci 4kids; artyku
 
Karina, ten dla dwojga to... trochę dziwny rzeczywiście. Pewnie nic lepszego nie znajdę-maluszek ma w tym wózku naprawdę ograniczoną widocznoć. Na początku to mu wszystko jedno, ale z biegiem czasu zacznie się rozglądać a co zobaczy...? plecy spcerówki:-(
Roan Marita jest świetny do prowadzenia, jedyna rzecz, która mi się nie podoba, to ten żelazny kosz pod wózkiem dlatego, zdecydowałam się przy pierwszym dziecku na Jedo Bartatinę-ma kosz z materiału. Ale to takie moje fanaberie, zwracam uwagę na duperele.
 
reklama
Karina, ten dla dwojga to... trochę dziwny rzeczywiście. Pewnie nic lepszego nie znajdę-maluszek ma w tym wózku naprawdę ograniczoną widocznoć. Na początku to mu wszystko jedno, ale z biegiem czasu zacznie się rozglądać a co zobaczy...? plecy spcerówki:-(
Roan Marita jest świetny do prowadzenia, jedyna rzecz, która mi się nie podoba, to ten żelazny kosz pod wózkiem dlatego, zdecydowałam się przy pierwszym dziecku na Jedo Bartatinę-ma kosz z materiału. Ale to takie moje fanaberie, zwracam uwagę na duperele.

Ale wcale sie Tobie nie dziwie ja tez mialam modele ktore podobaly mi sie ale mialy jakis mankament czyli cos co mi przeszkadzalo w wykonaniu wozka i czesto byly to w sumie duperele:tak:wiele mam pewnei nie zwrocilaby na to uwagi a ja tak:tak:czesto lapalam sie na tym ze jak przychodzila klientka do sklepu patrzec czy wybrac wozek to mowilam wlasnie o tych duperelach ale ja dwa razy mi przyszle mamy odpowiedzialy ze dla nich to nie jest problem badz to nie ma znaczenie to juz przestalam to robic:-)
Co do wozkow dla dwojga to jedna z moich klientek ma tez taki fajnie wyglada taki zgrabny jest ale nie wiem jak ocenia go w uzytkowaniu

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: TANDEM DELUXE z jedną gondolką>
 
Do góry