reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Qlfon-wydaje mi się, że wystarczyloby jak byś napisal, że tobie się ten wozek nie podoba-bo masz do tego prawo-bez tej calej reszty.takie uwagi to dobrze pisac jak ktoś jeszcze czegoś nie kupił i prosi o radę a nie jak już kupił-bo to nic nie zmieni,a według mnie sprawiasz mu przykrość-myslę, ze skorupka ponieważ kupiła ten wózek i przemyslala ten zakup nie przejmie się tym co napisałeś ale na przyszłość pamiętaj, że dobre rady powinno się dawac wtedy gdy są potrzebne a nie po czasie, kiedy i tak nic to nie zmieni.

Skorupko fakt wózek jest bardzo tani,ale myslę i mam nadzieję, że nie sprawdzą się prognozy Pana Qlfona i będzie wam dobrze służył:)

Zuzanna, spokojnie, przecież Skorupka nie napisała, że kupiła, lecz, że WYBRAŁA,
z dalszej części tekstu wynika, że zakup nie został jeszcze dokonany, a poza tym nie ona wykłada kasę...

Qlf na pewno nie chciał nikogo urazić,
ostatnio kupiłam pakę ubrań, opisanych przez sprzedawcę, jako w bdb stanie, a przyszły ciuszki, które nadają się tylko do śmieci, żałuję, że nie poradziłam się Qlfa zanim zaoferowałam i straciłam prawie 200pln na stertę śmieci, on na pewno by się czegoś dopatrzył

od tego zakupu jestem ostrożniejsza i z uwagą przyglądam się szczegółom...

...rzuciłam okiem na to cudo i na pierwszy rzut oka widać, że coś tu jest do ukrycia...chociażby felgi, które są inne z przodu inne z tyłu, co autor fotek próbował ukryć zasłaniając nosidełkiem (czy jak to się zwie)...właściwie, to tylko jedna felga z jedną oponką z przodu, pozostałe trzy z innej parafii, a przydałoby się chociaż, żeby na jednej osi były dwie jednakowe, nie?

podejrzany wydaje się także, brak tel. stacjonarnego, zdjęcia na trawniku, a przecież to ma być sklep...
ale może to tylko moje paranoje
w każdym razie to tylko dodatkowy punkt widzenia

Skorupko, mam nadzieję, że się nie Pogniewasz

aha, ten Sprzedający dostał tylko jeden komentarz od kupującego, reszta (40) to komentarze od innych Sprzedających
 
Ostatnia edycja:
nati, a ja bylam dzis w akpolu i sa dwie opcje ;-) albo trafilas na glupia i zlosliwa pinde, albo nie bylas w tym sklepie ;-) ja z marszu znalazlam materacyk za 70zl, a nawet jakis za 40 :-)
generalnie bylam przypadkiem, ale ucieszylam sie - ceny maja jak na allegro albo podobne i duuzy wybor, takze dzieki Bogu, bede mogla kupic wszystko na miejscu :-) uffff, ja uwielbiam dotykac, sprawdzac i rozpakowywac siatki :-D


skorupka
, fajny wzorek! i dobra opcja, jesli ktos nie chce wielofunkcyjnego :-) a skoro zadzwonilas i pogadalas z facetem, to mysle, ze nie masz sie o co martwic :-) jakby co mozesz zawsze oddac, jesli cos bedzie nie tak.

Qlf,
przede wszystkim skorupka nie prosila o rady :-) chciala sie pochwalic, wiec nic Tobie i nam do tego.
 
4. Daszek tej trumienki obok wózka (pewnikiem do przenoszenia nygusa/nyguski) jest bez jakiejkolwiek regulacji.
byc moze nie powinnam sie odzywac ale troche mnie to poruszylo...nie wazne jaka jest Twoja opinia o wozku czy powinienes taka wyrazic czy tez nie, ale nazwanie nosidelka dla malucha trumienka chyba jest troche nie na miejscu...
 

skorupka
, fajny wzorek! i dobra opcja, jesli ktos nie chce wielofunkcyjnego :-) a skoro zadzwonilas i pogadalas z facetem, to mysle, ze nie masz sie o co martwic :-) jakby co mozesz zawsze oddac, jesli cos bedzie nie tak.

Qlf,
przede wszystkim skorupka nie prosila o rady :-) chciala sie pochwalic, wiec nic Tobie i nam do tego.

...rzeczywiście, Skorupka nie prosiła o rady, i z pewnością znowu się narażamy pisząc szczerze, ale chyba lepiej mimo wszystko OSTRZEC przed możliwym oszustwem, niż słodko poklepać po ramionku
 
Qlf wynajal chyba joll na tlumacza :-D dobry i zly glina normalnie :-D takie dziwne skojarzenie.. jesli Was urazilam, przepraszam ;-)

a propos Waszych slow: ja natomiast widze, ze wozek zostal zalicytowany niedlugo przed napisaniem posta na naszym forum i umiem dodac dwa do dwoch, tym bardziej, ze skorupka napisala, ze wybrala wozek szary w misie - czyli rozumiem, ze zaklepala go sobie.

mniejsza o to. uwazam, ze niekulturalnie jest po pierwsze zwracac komus uwage przy wszystkich - skoro tak bardzo sie martwicie, to przyjemniej dla skorupki byloby chyba napisac priva i moze w nieco milszym tonie, a na pewno wzielaby to pod uwage.. po drugie, prosta sprawa, o gustach sie nie dyskutuje, kazdemu pasuje co innego. niektorych najbardziej przekonuje cena i tylko taka osoba musi wiedziec, czego za to oczekuje.
 
Qlf uwazam, ze niekulturalnie jest po pierwsze zwracac komus uwage przy wszystkich - skoro tak bardzo sie martwicie, to przyjemniej dla skorupki byloby chyba napisac priva i moze w nieco milszym tonie, a na pewno wzielaby to pod uwage.. po drugie, prosta sprawa, o gustach sie nie dyskutuje, kazdemu pasuje co innego. niektorych najbardziej przekonuje cena i tylko taka osoba musi wiedziec, czego za to oczekuje.

yyyy ... no ja przepraszam za wszystko ale:

Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą grup dyskusyjnych w Internecie. Prowadzą je praktycznie wszystkie portale, większość wortali, znaczna liczba ISP. Są one także powszechne na stronach wielu instytucji, czasopism, przedsiębiorstw, uczelni itp. a także spotykane są liczne fora zakładane zupełnie prywatnie.


za: Forum dyskusyjne – Wikipedia, wolna encyklopedia

Więc jeśli ktoś zamieszcza swój post na forum to znaczy że liczy na opinie i komentarze do swojej wypowiedzi. Czyż nie?
 
Qlf wynajal chyba joll na tlumacza :-D dobry i zly glina normalnie :-D takie dziwne skojarzenie.. jesli Was urazilam, przepraszam ;-)

a propos Waszych slow: ja natomiast widze, ze wozek zostal zalicytowany niedlugo przed napisaniem posta na naszym forum i umiem dodac dwa do dwoch, tym bardziej, ze skorupka napisala, ze wybrala wozek szary w misie - czyli rozumiem, ze zaklepala go sobie.

mniejsza o to. uwazam, ze niekulturalnie jest po pierwsze zwracac komus uwage przy wszystkich - skoro tak bardzo sie martwicie, to przyjemniej dla skorupki byloby chyba napisac priva i moze w nieco milszym tonie, a na pewno wzielaby to pod uwage.. po drugie, prosta sprawa, o gustach sie nie dyskutuje, kazdemu pasuje co innego. niektorych najbardziej przekonuje cena i tylko taka osoba musi wiedziec, czego za to oczekuje.
hahaha, mam nadzieję, że jestem ten dobry:)

...to, że JEDNA osoba zalicytowała, to chyba nie oznacza, że to właśnie Skorupka
zresztą zawsze można zrezygnować/odwołać ofertę, czy jakoś tak (zanim pieniążki zostaną przelane)

nikt tu o gustach nie dyskutował (sama kupiłabym inglesinę classic, (która nieco przypomina tenże Skorupkowy właśnie) ale nie zdołałam zebrać tyle kasiorki

żadne z nas nie zwraca uwagi Skorupce, tylko zwracamy uwagę SKORUPKI PUBLICZNIE, by zwrócić PUBLICZNĄ uwagę na tę "osobliwą" ofertę i jej podobne

...odnoszę wrażenie, że ktoś mi zwraca uwagę...publicznie.......
spoko, ja tam wolę kawę na ławę
 
Ostatnia edycja:
moim zdaniem, Qlf, po prostu Twoja bezposredniosc predzej zrani i zrazi do Ciebie i Twoich opinii zainteresowana osobe, niz faktycznie pomoze. nie ma co dyskutowac, ale fajnie byloby, gdyby szczerosc i uprzejmosc po prostu szly ze soba w parze. tyle ode mnie.
 
reklama
Do góry