reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

a nie temu sluzy poki co? bo mnie sie wydaje, ze perfekcyjnie spelnia swoja role..

ide spac, poki co. rzeczowo podyskutujemy jutro, jesli bedziesz mial chec :-) dobranoc!
 
reklama
Qlfon piszesz, że nie chcesz nikogo obrazić,ale według mnie sposób twoich wypowiedzi świadczy o czymś innym-a tak naprawdę im dłużej czytam twoje posty tym większe odnoszę wrażenie, że one są po prostu (świadomie lub nie)prowokacją do właśnie tego typu "dyskusji"-dlatego zgadzam się z aenye , że dalsza "dyskusja"na ten temat nie ma żadnego celu,napisaliście to co uważaliście za stosowne-my podobnie i tyle.

joll a poza tym jeśli Qlfon rzeczywiscie zna się na rzeczach dla dzieci tak jak go zachwalasz to myślę, że żadna z nas nie bedzie miała nic przeciwko jeśli się z nami podzieli opiniami na temat różnych produktów, które uważa za dobre lub źle-tylko po prostu w trochę innej formie:)
 
Zuzanno, z mojej małej, wrzodowatej i nic nie znaczącej strony prowokacje?
Was? Miła moja ależ daj spokój! Gdzież bym śmiał ...

Nawoływanie radiostacji sowieckich do powstania w Warszawie wraz z obietnicami pomocy.
To była prowokacja!
(jak wiemy, walcząca Warszawa nie otrzymała żadnej pomocy)
Pogrom Kielecki był prowokacją!
(jak wiemy na Heniu Błaszczyku nikt nie chciał dokonać rytualnego żydowskiego mordu)

ale Ja? marny, nic nie warty pantofel Pani joll?
Gdzie mi tam do prawdziwych prowokacji ...

ps. ale dziękuję oczywiście za komplement <buzi> <buzi>
 
Qlfon piszesz, że nie chcesz nikogo obrazić,ale według mnie sposób twoich wypowiedzi świadczy o czymś innym-a tak naprawdę im dłużej czytam twoje posty tym większe odnoszę wrażenie, że one są po prostu (świadomie lub nie)prowokacją do właśnie tego typu "dyskusji"-dlatego zgadzam się z aenye , że dalsza "dyskusja"na ten temat nie ma żadnego celu,napisaliście to co uważaliście za stosowne-my podobnie i tyle.

joll a poza tym jeśli Qlfon rzeczywiscie zna się na rzeczach dla dzieci tak jak go zachwalasz to myślę, że żadna z nas nie bedzie miała nic przeciwko jeśli się z nami podzieli opiniami na temat różnych produktów, które uważa za dobre lub źle-tylko po prostu w trochę innej formie:)

...nie sądzę, że Qlf zna się na rzeczach dla dzieci (na pewno nie lepiej od którejkolwiek z nas)
po prostu potrafi wyczaić szwindel...

i przede wszystkim tej kwestii dotyczył jego post

być może żadna z Was nie zauważyła niczego podejrzanego w tej ofercie, (ba, wiele z żywym zainteresowaniem zobaczyło ofertę i wydało opinię)
i to, że zdanie Qlfa jest inne
to chyba nie powód by urządzać polowanie na czarownice

to jest FACET, więc być może sposób jego wypowiedzi nie jest "miękki", ale też nikogo nie obraził, tzn jedynie Sprzedawcę, a właściwie jego nieudolną próbę sprzedaży

wcześniej Radziłaś, że lepiej by zrobił, gdyby napisał, że wózek mu się nie podoba...
moim zdaniem taka wypowiedź byłaby absolutnie zbędna na forum i nie wniosłaby nic rzeczowego w tym temacie
 
rano wstalam i pierwsze co zrobiam to kupilam:
BABY GAP SUPER FIRMOWE BODY 62-68CM 3-6M 10 SZT (1437040802) - Aukcje internetowe Allegro

NEXT BLUZKA BLUZA SUPER 3-6M 62-68 CM 10 SZT. (1445074562) - Aukcje internetowe Allegro

ale mi maz bedzie gadal bo wczoraj mu pokazywalam to mowil ze juz miejsca nie ma na ubranka ale te to dopiero na wakacje pewnie dobre beda. juz nie wchodze na allegro. nie ma mowy!!!!!!!
dzieki Aenye, w poniedzialek jedziemy jeszcze do tego sklepu z lista cenowa z allegro to zobaczymy co tam kupimy :)
Edit:
mialam nie wchodzic na allegro ale sprzedawca zaproponowala mi jeszcze inne ciuiszki:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1147212

i jak tu nie wejsc i nie zobaczyc wrrr, jedyna mysl jaka mnie powstrzymuje ze to bedzie lato jak beda dobre to za goraco na spodnie!!!! prawda?????????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Wiesz Nati ja ostatnio pochodziłam po lumpkach i jak cena jest ok 10-20 zł za kg to cena ciuszków waha się w granicach 1-2zł, może ten sprzedawca odsprzedaje właśnie takie ubranka. Ja na początku też przeglądałam allegro w poszukiwaniu ładnych używanych, ale teraz wolę sama pomyszkować w lumpkach. Wiesz na co zwracam uwagę prze takich malutkich ubrankach...żeby nie miały guziczków z tyłu, bo dzidzia przecież przez cały czas w tym okresie leżąca. No i jeszcze przy pajacach i innych spodenkach żeby miało guziczki coby szybko można było zmienić pieluszkę.
 
wlasnie ja nie lubie lazic po sklepach :(:(
ale pod domem mam lumpeksik to przy okazji moze wejde i zobacze. no tak ja tez uwazam ze powinny byc spodnie rozpinane i zupelnie o tym teraz zapomnialam. dzieki
 
reklama
heh- ale macie zajęcie:)
meriderka ma rację.
QLF prowokuje skutecznie. ale przynajmniej jest co czytac bo jak była cisza tak po jednym poście Qlfa 2 strony czytania:):)

Wiesz Nati ja ostatnio pochodziłam po lumpkach i jak cena jest ok 10-20 zł za kg to cena ciuszków waha się w granicach 1-2zł, może ten sprzedawca odsprzedaje właśnie takie ubranka. Ja na początku też przeglądałam allegro w poszukiwaniu ładnych używanych, ale teraz wolę sama pomyszkować w lumpkach. Wiesz na co zwracam uwagę prze takich malutkich ubrankach...żeby nie miały guziczków z tyłu, bo dzidzia przecież przez cały czas w tym okresie leżąca. No i jeszcze przy pajacach i innych spodenkach żeby miało guziczki coby szybko można było zmienić pieluszkę.

tak, te ciuszki na bank z ciucholandu. moja koleżanka tak robi, chodzi po lumpkach, kupuje i odsprzedaje.
ja wolałabym sama do lupka bo jeśli chodzi o body i pajace to jednak trzeba zobaczyć na zywo. to cienka bawelna i czesto są poplamione itd. co innego kurtki, sukienki itd.
poza tym zbyt tanie paki na allegro też mi śmierdzą zużytością:)

ja na szczęście mam masę bodziaków i pajacyków, dla trojaczków by starczyło więc nie patrzę na to na allegro ani na lumpki....
ale czasem są super okazje to fakt, ocieplacze, komplety itd.
zresztą nowe bodziaki też nie są takie drogie...
 
Do góry