reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

no jak bym nie myslala w kategorii finansowej to kolyska super tyko z drugiej strony to sie kurzy- mam kilka zwierzat i od razu wlacza mi sie myslenie zaraz zwierzeta to zniszcza. Ale jak nie masz zwierzat lub nie takich ktore zaraz beda swoimi lapkami drapac lub siersci pelno bedzie, kurzenie Ci nie straszne to kieruj sie sercem a nie rozumem :-)
 
reklama
no własnie jak pisałam nam FP tez trzeszczala, szczególnie jak była blisko halogenów hmm.. ale jak się znajdzie odpowiednie miejsce dla niej to nie trzeszczy, dopiero po niecałych 3 latach uzytkowania zaczęłą trzeszczec na dobre...
 
Margola, ja też rozważałam Mikrusa. Opinie są różne, ale o tych starszych modelach. Mnie się ten Zoom podoba, a i cena przystępna. Jak zamówisz on-line, to w razie czego zawsze masz 10 dni na odesłanie. :)
 

Jeśłi możecie sobie na to pozwolić (nie wiem jakie są ceny w PL), to polecam nianię z kamerką ;-) przydaje się jak maluszek zaczyna się przekręcać itp.

My mieliśm taką :
Summer Infant Baby Zoom Digital Video Baby Monitor
, ale po 6 miesiącach się popsuła, więc oddaliśmy do reklamacji i zwrócili nam kasę. Teraz mamy taką:


Tomy TDV450 Digital Video Baby Monitor
i jesteśmy zadowoleni.


kurcze dziewczyny mam ciagle dylemat. Nie wiem czy kołyska czy łóżeczko przenośne . Z jednej strony zawsze marzyła mi sie taka piekna kolyska, wydaje sie wygodna itp.. a z drugiej strony przenosne takie bardziej praktyczne, bo na przyszłość sie przyda na każde wyjazdy (a my dośc często sie przemieszczamy po Polsce:)) i teraz nie wiem... kierować sie sercem (kołyska) czy rozumem (przenośne) hehe zaznaczam, ze drewniane posiadam w Olsztynie (140/70) które we wrzesniu z nami tu przyjedzie.. Prosze o rady za i przeciw hehe:)))

Zdecydowanie przenośne/ turystyczne i to porządnych rozmiarów, a nie jakieś mini, bo za równo z takiego mini jak i kołyski dzidzia szybko wyrasta :-(
 
Margola dla mnie wszystko co z Fishera jest super :-) tylko szkoda, że nadajnik jest na prąd...
Justi hmm... ciężka sprawa, ja mam kołyskę z kółkami, łóżeczko też, turystyczne owszem kupię ale później właśnie na wyjazdy, ale kupię też huśtawkę Fishera jak mały nie będzie spał to będzie sobie ze mną gdzie będę, jak uśni to do kołyski go przełożę + niania, tak jak napisała nati - albo sercem albi rozumem ;-)

właśnie wydałam 300zł na allegro... wszystko z TT - lakrator elektr. (używany, jakoś tak się trafiło tanio), zestaw buteleczek i smoczków, smoczki uspok., termoopakowanie, zawieszki do smoczka, szczotkę do mycia, szczoteczkę i grzebyk i wkładki laktacyjne uffff.... już niewiele mi zostało do kupienia :-D
 
Apropo materacyka do łóżeczka, zdecydowałam się na gryka-pianka-kokos ale jak już chciałam konkretny zakupić to widze że są o grubości 8cm lub 10cm. Myślicie ze ten grupszy lepszejszy będzie???
 
jestem za lozeczkiem ;) jesli zdaza wam sie podrozowac bardzo przydatne...rowniez w domkach dwupoziomowych gdy lozeczko "na stale" jest na gorze a wszystko dzieje sie glownie na dole...mlody drzemki czesto uskutecznial na dole w turystycznym a po za tym jak juz zaczal pelzac i rozrabiac to nawet zebym mogla pojsc do toalety wkladalam go do "kojca" i wiedzialam ze jest "bezpieczny"...
a co do kolyski hmm slodkie sa ;) u nas bedzie kosz bo wczesniej sie sprawdzil ;) tu taki przykladowy z allegro
NOSIDELKO KOSZ DO NOSZENIA DZIECKA GONDOLA (1437063664) - Aukcje internetowe Allegro
pandorka tez mi sie podoba ta niania ktora pokazujesz tylko cena mniej..a slyszalas opinie o tych z Bootsa?
 
reklama
Do góry