reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

wilmek na ile Wam starczył kosz?
na jakies 3mies bo mlody szybko rosl...ale potem przejal go inny maluch..a gdyby nie przejal to pewnie zostalby koszem na pranie lub na zabawki ;)
finansowo napewno nie jest to rozsadny wydatek ale tez nie powala a praktycznie osobiscie dla mnie niezastapiony :)
 
reklama
A może ktoś pokazać te klocki które kladzie się pod łóżeczko z jednej strony?jak wyglądają albo gdzie można kupić?
bratanica mojego męża miała taki kosz i byli bardzo zadowoleni.
Agateczka słodkie te body-muszę kupić takie, tylko z kocham tatusia-dla męża:)
 
Ja jestem zakochana w takich koszach. na pewno kupie taki troszkę później bo przyda mi się na nasze wyjazdy.
 
teraz nie moge znalesc, ale moja siostra miala wozek-kosz. Dosc duzy byl tzn zajmowal duzo miejsca ale byl idealny dla Niej czyli dla kogos kto sie strasznie boi o dziecko bo synek byl wszedzie z siostra. Starczyl na ok 4 msc jak znajde to pokaze
 
To ja tak za darmo a nie za 226 zł.

Ryczy =
wsadzasz łapę w pieluche mokro albo gęsto i śmierdząco ... zmień pampersa.
dotykasz brzucha twardy ... to kolka ... lajf is brutal.
masz za dużo czasu wolnego ... dawaj młodego/młoda do cyca zapomniałaś o karmieniu.
ryczy jak bawół i pakuje rękę do japki ... gratuluje ząbkuje.

coś tam jeszcze jest?
 
reklama
Do góry