reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

To ja tak za darmo a nie za 226 zł.

Ryczy =
wsadzasz łapę w pieluche mokro albo gęsto i śmierdząco ... zmień pampersa.
dotykasz brzucha twardy ... to kolka ... lajf is brutal.
masz za dużo czasu wolnego ... dawaj młodego/młoda do cyca zapomniałaś o karmieniu.
ryczy jak bawół i pakuje rękę do japki ... gratuluje ząbkuje.

coś tam jeszcze jest?

jak zwykle na tobie się nie zawiodłam :)

jak to zobaczyłam to porostu wymiękłam..... ciekawe kto takie coś kupuje
 
reklama
Apropo materacyka do łóżeczka, zdecydowałam się na gryka-pianka-kokos ale jak już chciałam konkretny zakupić to widze że są o grubości 8cm lub 10cm. Myślicie ze ten grupszy lepszejszy będzie???

lepiej grubszy ;-)

Kosz - dobry pomysł. Ja jednak zamierzam kupić leżaczek-bujaczek, taki rozkładany żeby maluch mógł w nim leżeć. I taki jednocześnie, który jest do co najmniej 12 kg, bo wygodnie w takim leżaczku się potem dziecko "stacjonarnym" jedzonkiem karmi. ;) Chodzi mi np. o coś takiego: Leżaczki Bujaczek Regulacja Maskotki Sun Baby (1439110058) - Aukcje internetowe Allegro

polecam ten . Jest do 18 kg i starszakowi może służyć za fotelik ;-)
 
jakiś czas temu w ramach poprawiania nastroju kupiłam trochę fatałaszków do karmienia (większość w sklepie indyjskim, w cenach, a właściwie przecenach 20-30zl)
nie wiem, czy mogę Wam polecić, bo jeszcze nie karmiłam, raczej proszę o uwagi
zastanawia mnie, czy nie lepsze takie z szybką możliwością wyjęcia cyca, czy rozpinanie guzików nie będzie problemem
dla mnie plusem tych szmatek jest to, że można w nich spać (wszystkie z naturalnych materiałów) a jednocześnie pokazać się ludziom, bez konieczności zarzucania szlafroka

fotki pt fatalaszki 1 na Pstrykniete.pl - Galerie użytkownika joll
haslo zxc

aha, sorki za bałagan fotkowy, zaplątały się tam moje bestie, stosy ubranek dla Inki i waga, ale tę mogę przy okazji polecić... dwa w jednym zegar z wagą (w atrakcyjnej ikeowej cenie ok.50zl)
 
Ostatnia edycja:
Ten analizator płaczu to straszne w sumie s#######ń###o.
Żeruje na obawie młodych rodziców że nie dadzą sobie rady z dzieckiem
a tu fiku miku przykładasz mikrofon do rozdartej jadaczki i tada:
i okazuje się że moje dziecko płacze bo jest rozdrażnione ...
gdyby jeszcze raziło potem prądem albo cuś żeby przestało być rozdrażnione to ok ...
ale tak? phiii ...

grunt że ma certyfikat FCC! który w Polsce może służyć do hmmm
podtarcia sobie tyłka bo to: Federal Communications Commission
czyli amerykański certyfikat łączności ;D
 
Ostatnia edycja:
Pandorka, też na niego patrzyłam, ale cena jest powalająca. Firma Arti ma w ofercie też do 18 kg, ale tańsze o połowę: LEŻACZEK BUJACZEK FOTELIK 3W1 0-18kg 3 KOLORY (1441536689) - Aukcje internetowe Allegro

A może udałoby Ci się znaleść używany?

Jeszcze wracając do elektronicznych niań, to większość z nich działa na zasadzie wirelessa i jak ma się w domu internet bezprzewodowy, to ten internet może ( nie musi) zakłócać prace niani. Nasza pierwsza popsuła się, bo monitorek stał przeważnie w kuchni i w momencie uzytkowania mikrofali traciła sygnał aż pewnego dnia padła raz na zawsze ;-)

Więc przed zakupem którejkolwiek proponuję przestudiowanie dokładnie opisu produktu i warunków gwarancji itp.
 
reklama
Margola, ja też rozważałam Mikrusa. Opinie są różne, ale o tych starszych modelach. Mnie się ten Zoom podoba, a i cena przystępna. Jak zamówisz on-line, to w razie czego zawsze masz 10 dni na odesłanie. :)

no no ja tez patrzyłam na ZOOM :) no to która pierwsza kupuje??? w razie czego będziemy odsyłać :) ja mam plan żeby gdzies w sklepie obejrzeć i pojeździć a jak będzie oki i cena wyższa to kupić właśnie przez sklep int. znalazłam w genialnej cenie dlatego pytam o jakie kolwiek opinne :)
 
Do góry