reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

dotarły już kilka dni temu, ale zapomniałam sie pochwalić ;-)

img4543d.jpg
 
reklama
Ostatnia edycja:
kolejny bezsensowny wyciągacz pieniędzy

Joll jakoś nie przemawiają do mnie te koszule... jakies takie workowo-babcine, wybacz... :sorry2:

leżaczek kupiłam ten FISHER PRICE 3w1 Fotelik Bujaczek Lezaczek WYPRZ (1438489828) - Aukcje internetowe Allegro (do teściów) jutro do mnie przyjedzie to dam znać jaki jest, ale i tak będę kupowała jeszcze ten z dwoma kierunkami bujania do domu ;-)
 
mówili o tym w dzien dobry tvn. podobno dziala!! ale zgodze się, kompletnie niepotrzebne, matka tak zna swoje dziecko, że od urodzenia wie o co kaman, a jak nie wie to i urzadzenie nie pomoże. dzieci czasem płaczą bo tak mają;) tzn. próbują się z nami komunikować a to jedyny ich sposób na początku;)
dotarły już kilka dni temu, ale zapomniałam sie pochwalić ;-)

img4543d.jpg
moje 'NA PEWNO NIE' (heh na pewno nie / na pewno - to takie teksty, którymi mamusie/tatusiowie się zarzekają, a potem i tak w praktyce wychodzi inaczej) więc moje NA PEWNO NIE - na pewno nie podam Weroniczce smoczka;) hahahah ciekawe jak długo wytrzymam, obstawiam 2 mce:D no względnie 3 przy grzecznym dziecku...
kolejny bezsensowny wyciągacz pieniędzy
Joll jakoś nie przemawiają do mnie te koszule... jakies takie workowo-babcine, wybacz... :sorry2:

leżaczek kupiłam ten FISHER PRICE 3w1 Fotelik Bujaczek Lezaczek WYPRZ (1438489828) - Aukcje internetowe Allegro (do teściów) jutro do mnie przyjedzie to dam znać jaki jest, ale i tak będę kupowała jeszcze ten z dwoma kierunkami bujania do domu ;-)
leżaczek jest super!!!!!!!!!!! mam go i nie wyobrażam sobie życia bez niego!!!!!
można prać i się nie spiera, wygląda jak nowy, długo służy, porządny i w ogóle uwielbiam go:D:D

joll wyobraź sobie noc, jesteś śpiąca, dziecko płacze, ty chcesz jak najszybciej ją uspokoić i wsadzić jej cyca w buzię, ale.......... PIERWSZE MUSISZ ODPIĄC GUZIKI!!!!!!!!!
dla mnie guziki masakra....duże dekolty podkreślające piękne, pełne mleka piersi:D:D no i qlf z wywieszonym językiem ...niestety dziecko ma pierwszeństwo:p
 
Joll jakoś nie przemawiają do mnie te koszule... jakies takie workowo-babcine, wybacz... :sorry2:
Hermionko, taki mam styl, jakoś nie widzę siebie w infantylnej koszulce, ani w obcisłej, pomimo, że przed ciążą nosiłam rozmiar 34, a stanika nie muszę nosić do tej pory

ale cieszę się, że nawet w koszulkach do karmienia widać, że ubieram się jak babcia, albo ktoś z innej epoki:)

Nie Pomogłaś mi, ale dziękuję za tę uwagę
 
joll wyobraź sobie noc, jesteś śpiąca, dziecko płacze, ty chcesz jak najszybciej ją uspokoić i wsadzić jej cyca w buzię, ale.......... PIERWSZE MUSISZ ODPIĄC GUZIKI!!!!!!!!!
dla mnie guziki masakra....duże dekolty podkreślające piękne, pełne mleka piersi:D:D no i qlf z wywieszonym językiem ...niestety dziecko ma pierwszeństwo:p

dzięki za pomoc, jutro lecę do krawcowej
 
reklama
Do góry