reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki poza granicami :)

aga_cina

Mama Aniolka
Dołączył(a)
3 Sierpień 2010
Postów
1 544
Miasto
Szkocja
Watek ten zakladam dla Mam mieszkajacych poza Polska :-)

Piszemy raczej o radach i poradach typu informacje o benefitach, ciekawe linki, promocje w sklepach itp.

Mam nadzieje,ze sie przyjmie ;-)
 
reklama
Mysle, ze to bardzo fajny pomysl piszcie tylko w jakich krajach jestescie, bo "co kraj to obyczaj". Ja mieszkam w Danii :-) a Wy?
 
reklama
Margot1 ja jestem tez z uk:tak:
Justynaj dopiero zobaczylam ze ty nie z polski a tak sie wlasnie zastanawialam dlaczego jeszcze na L4 nie poszlas z powodu swsoich problemow no ale my niestety nie mamy tak dobrze jak dziewczyny w pl ze moga sobie w domku leniuchowac:no:
Patrze ze strasznie nudno na tym naszym watku.
Angelie wdze ze masz juz synka mam pytanie czy rodzilas w uk?
Aha i mam jeszcze jedno pytanie czy ktoras z was dawala w pracy jakis list z informacja ze jest w ciazy? Bo u mnie szykuja sie zwolnienia a poza tym to dla H&S i oczywiscie wolne na badania chce dostawac a nie wiem co powinnam tam napisac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry