reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

ewwe

Fanka BB :)
Dziewczyny proponuję wpisywać tutaj relacje z naszych wizyt u lekarza, oraz zdjęcia z USG :)) będziemy miały to wszystko w jednym miejscu:) Zapraszam:)

reklama

Dotkass

Mama Ami i Kwietniówka'13 Moderatorka
Miasto
woj. mazowieckie
bardzo dobry pomysł, by nie "zaśmiecać" głównego wątku...ja po wizycie, mam już założoną kartę ciąży, wyniki badań rewelacyjne :-) na USG muszę poczekać do 12 tc, ale jakoś mnie to nie martwi, po wizycie od gina wyszłam mega pozytywnie nastawiona, więc jestem jeszcze bardziej spokojna :tak:

Julianka33

Mama Fabiana i Dominika
Miasto
Wielkopolska
Oto mój mały kropek! Ma 0.24cm "wzrostu" :-D Pęcherzyk, w którym pływa sobie kropek ma 1.30 cm. Lekarz powiedział, że wszystko w porządku:) Muszę brać luteinę, bo poprzednia ciąża zakończyła się niestety zbyt szybko :-(Momentami było widać serduszko ale jeszcze zbyt maleńkie, by lekarz mógł je uchwycić. Kolejna wizyta 28 sierpnia i wtedy już usłyszę serduszko.:-) Dostałam też listę badań, które muszę zrobić. Kartę ciąży mam założoną i otrzymałam reklamówkę z upominkami dla przyszłej mamy :)

Ostatnia edycja:

ewwe

Super dziewczynki :))) Fajnie z tymi reklamówkami:) Ja w ciąży z Boryskiem nie dostalam nigdzie nigdy nic hehe:)) Julianka Kropek jest super - i dobrze widoczny:))) Gratuluję udanych wizyt:)

Dotkass

Mama Ami i Kwietniówka'13 Moderatorka
Miasto
woj. mazowieckie
mój gin powiedział, że skoro nic się nie dzieje, nie boli, nie plami się, nie krwawi tzn, że zarodek się umiejscowił prawidłowo i serduszko bije, jeżeli coś było by nie tak nasz organizm dałby znać, więc Ella, spokojnie, szybko nam zleci, najdłużej będzie się ciągnął ostatni trymestr :tak::-D

Pianka

A ja dziś byłam na wizycie i widziałam moją kreskę w postaci pęcherzyka 7 mm :) wszystko wygląda prawidłowo, łobuziak siedzi sobie w lewym górnym rogu :) kolejna wizyta za 4 tygodnie. Karty ciąży nie zakładał mi dziś bo nie zabrałam ze sobą grupy krwi itp także założy na następnej wizycie ze świeżymi wynikami badań

Pianka

ewwe niestety bardzo się spieszyłam i po zejściu z fotela już pod drzwiami stałam bo do córci musiałam uciekać a czekałam na lekarza prawie dwie godz :/ nie miałam z kim jej zostawić na czas wizyty i trafiła się daleka ciotka której mała prawie nie zna także jak najszybciej chciałam ją odebrać nawet o termin porodu nie zapytałam a o zdjęciu nawet nie pomyślałam :D

reklama

iwonaandry

Początkująca w BB
Miasto
London, United Kingdom, United Kingdom
Gratuluje Dziewczyny :-)
Ja tez mam termin na 13 Kwiecien 2013
Roznica miedzy nami jest taka ze ja mieszkam w Londynie i tutaj jest porazka ze sluzba zdrowia przez pierwsze 3 misiace nie ma zadnej opieki nad ciezarna.
Postanowilam z moim ze zrobimy wszystko aby utrzymac ta ciaze (pierwsza stracona) wiec mam prywatnie polskiego ginekologa i jak narazie moj babelek :-) rosnie calo i zdrowo.
Pozdrawiam i trzymam kciuki

Do góry