reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
Pchła świetnie wieści! oby tak dalej! jak zabrałam męża na USG to też od razu zobaczył siusiaka i lekarz tylko potwierdził :-D
iza876 gratuluję córeczki! myszka ma rację, dzidzia rośnie w różnym tempie no i wystarczy że lekarz przy pomiarze zaznaczy cm dalej i już masz kilka dni różnicy, ja z USG też mam różne terminy:tak:
 
(choc maz zaklinal sie, ze on widzial penisa i jadra, a wie jak wyglada penis,<jakbym ja nie wiedziala...?> i ze to na pewno chlopak:) Powiem wam szczerze babki, zadnego penisa nie bylo:) No ciekawe co tam mamy..:)

haha maz znajomej tez widzial ciagle na usg siusiaka... i dziewczynka z tego wyszla :-D
kazdy widzi to co chcialby widziec :-D


gratuluje dziewczyny udanych wizyt, poznanych plci... i przezytych glukoz ;-)

mi juz plec potwierdzilo 3 roznych lekarzy na 3 roznych usg, wiec mysle ze pomylki byc nie powinno... zwlaszcza ze moje dziecie bardzo chetnie prezentuje co ma miedzy nogami :-D
kolezance zdarzyla sie pomylka, bo miala byc dziewczynka, a urodzil sie chlopiec... ale to dlatego ze plec w zasadzie miala okreslona raz (na polowkowych), a potem juz nawet nie pytala lekarzy o plec, wiec nikt nie mial szans tego sprostowac :-p

my idziemy niedlugo na 4d to poprosze jeszcze raz (juz 4. innego lekarza) o potwierdzenie plci :-)
 
Gratuluję udanych wizyt, dobrych wieści :-)

My byliśmy w sobotę na 3D całą trójką. No fajną sprawa, Filip zobaczył braciszka i w szoku był :-)
Wszystkie pomiary prawidłowe. Waży 500g i jest strasznie ruchliwy ;-)
 
Jak moja bratowa rodziła to leżała z nią młoda pierworódka i miała mieć synka i w momencie jak powiedzili ze dziewucha powiedziala ale jaja a lekarz na to właśnie chodzi o to że nie ma jaj;)
Gratuluje wszystkim,super że wszystko ok oby do kwietnia!!!!
 
ja mam tylko tez 1 raz potwierdzona plec :) z synkiem tez tak mialam i pomylki nie bylo.. wierze ze teraz tez sie nie pomylili:)
w 20-21 tygodniu ciazy raczej nie zdarzaja sie pomylki..:))) no chyba ze lekarz nie jest pewny czy chlopczyk czy dziewczynka.. ale jak mowi z przekonaniem o plci no to trzeba uwierzyc:))
 
reklama
Gratuluje fajnych USg :-)

A ja się umówiłam do mojego okulisty na 2.01 -niech sprawdzi czy trzeba i wystawia zaświadczenie co cesarki jakby co;-) Przynajmniej może będę wiedziała na czym stoję.
 
Do góry