reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

super, że wszystko ok...i że widziałyście swoje Maluszki, ja się wybieram 12 września (będę już wtedy miała skończony 12 tc, więc nasze Serduszko zobaczę wyraźnie :tak::-) nie mogę się doczekać :zawstydzona/y:
 
reklama
Ja takze po wizycie ,niestety mam nadżerke w małym stopniu ale jest P.Ginekolog sie tym nie przejela i powiedziala ze nadzerka nie przeszkadza w ciazy-ok. Usg mialam robione przez brzuch a nie przez pochwe:nerd:nie zmierzyla nic ,ani nie posłuchalismy serduszka:no:Powiedziala zebym sie zapisala na USG w 11.tc i wtedy zrobimy konkretne pomiary.Z tego co mi obliczyla poród mam na 16 kwietnia DZIEN PRZED MOIMI URODZINAMI:-D:-D:-D
 
phelania nadżerka się nie masz co przejmować jeśli jest mała ja w pierwszej ciąży miałam taką malutką i mi po porodzie się złuszcyła czy coś nie pamiętam ja kto gin ujeła jedyny minus to to że całą ciąże na dowcipnych jechałam żeby się nie powiększyła,teraz ja kjuż pisałam jest problem bo mam sporą ale ma nadzieje że to tylko nadżerka no bo i coś macicą mam powiększoną nie tak ale okaże się za miesiąc a ja jestem dobrej myśli i Tobie też mówię nie martw się!!! no i mi tez nic nie mierzyła z tym że jak zostanę u niej to tak jak w pierwszej ciąży co wizyta usg ale zobaczymy czy zostanę czy na nfz pojadę
 
USG przez brzuch? Kurcze dziwne? Za zwyczaj się je robi dopiero po 16-17tc.
No, ale jak mówi, ze wszystko ok to sie chyba nie ma czym martwić. Grunt, że wszystko tam gdzie być powinno. A w 11tc to już będzie fajne bobo na USG
 
Smile, ja w pierwszej ciąży tylko pierwsze USG miałam dopochowe, kolejne już przez powłoki brzuszne :tak: i już w 13 tc był piękny bąbelek :-)
 
to i ja sie pochwale, zdjęcie zrobione 2 tyg temu:-) wtedy skarb mial 6tyg teraz juz ma 8:-D
 

Załączniki

  • img008.jpg
    img008.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 135
reklama
a ja po 2 wizycie już tym razem na nfz i jestem bardziej zadowolona niż u swojej gin zobaczymy jak będzie dalej na razie zostaje na nfz ........ mam piękną fotkę swojej kruszynki szkoda że nie mam skanera i nie mogę wstawić
oprócz tego co wiedziałam czyli nadżerka jest i mały krwiaczek no i dostałam duphaston a 10 kolejna wizyta i zobaczymy jak się rozwija maleństwo........ eeee i mam zakaz dźwigania lub jeśli się nie da to ograniczyć do minimum no i odpoczywać...... tylko jak to zrobić z małym????????
 
Do góry