reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
Katarinna no to trzymam kciuki za wagę , będzie dobrze

Margot ja przy pierwszym skierowanie do szpitala miałam też dopiero tydz po terminie, a nie wiem kiedy zaczęli by cos robić bo akcja sama się zaczęła na trzeci dzień więc wzieli na porodówkę i dali oksy do tego
 
Gratuluję udanych wizyt:-)

Katarinna trzymam kciuki

Ja dzisiaj też po wizycie dzidziuś ogólnie oki pomiary znowu o tydzień mniejsze hmmm waży teraz około 3100... rozwarcie jest na palec, ktg oki i jak nie urodzę do terminu to ostatnia wizyta 16.04, jakby coś mnie niepokoiło to do szpitala i tyle... ale ogólnie powiedziała, że mogę zacząć rodzić w każdej chwili ale też mogę jeszcze te 2 tyg wytrzymać i bądź tu mądry brrr
 
katarinna kciuki zaciśnięte :-) bedzie dobrze :tak:

my dzis równiez po wizycie :-) mam zrobic podstawowe badania i w poniedziałek zgłosic sie na cc, juuupi :-) rozwarcie nadal na 1 cm, mała waży 3515 :szok: i ogolnie jesli donosiłabym do terminu to 4 kg jak nic by było :-D ginek stwierdził że duża dziewuszka no i śmiał sie z nóżek, ponoć dorodne baleronki sie szykują :-D:-D bedzie co całować :tak: juz nie moge sie doczekac.
 
hi hi Iza jak bym chciała trafić na moja dr to znowu muszę czekać do wtorku ;-) a to bedzie po terminie i coraz bardziej prawdopobobnym się staje
 
reklama
lenka uroki cc :-) wiesz kiedy Pan doktor "urodzi" Ci dziecko :-D:-D:-D
Fel tak jak pisałaś wczesniej, Twoje dzieciaczki lubią byc donoszone na maxa :-D dzidzi dobrze w brzusiu i co bedzie wychodzic na taką lipną pogodę ;-) synek czeka na słoneczko :tak:
 
Do góry