reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Ja tez byłam wczoraj na wizycie z nadzieja ze mam rozwarcie dosc zeby isc do szpitala hahha a lekarz do mnie rozwarcie na opuszek palca jesli nic w ciagu 2 tygodni sie nie zacznie to 16 na wizycie umowimy sie na zgłoszenie do szpitala...aaaaaaaaaaaaaaaodebralam wyniki posiewu - nic nie wyhodowałam...a moze mały wie ze lozeczka niema i nie chce wychodzic dlatego hahaha
 
reklama
gratuluję dziewczyny, choć niedługo to zamiast gratulować że wszystko jest ok będziemy sobie współczuć, że nic się jeszcze nie dzieje :-D

Ja po wizycie w szpitalu celem kwalifikacji do porodu - no i szykuje mi się cc.
Podobno graniczna szerokość (grubość?) blizny po cesarce to 2.5mm, a moją dziś mierzyli i wyszło 1.6mm :szok::szok::szok:

Nie ma więc co ryzykować, trza będzie ciąć. Z jednej strony się cieszę, z drugiej boję, ale przy każdej decyzji by tak było. Muszę tylko jakoś przeżyć te 3 doby bez Niny - będzie to nasza najdłuższa rozłąka w życiu :-(
(bo oczywiście nie dopuszczam żadnych złych scenariuszy, które przedłużyłyby nasz pobyt w szpitalu).

Tak więc najpóźniej 18.04. będę tulić (no, bardziej patrzeć jak mój M będzie tulił. bo będe przecież leżeć plackiem przez 12h) mojego syneczka :-)

A jak akcja rozpocznie się wcześniej sama, to muszę się szybko pojawić w szpitalu, żeby blizna wytrzymała...
 
Gratuluję wizyt i umowionych cc :-)

Ja też po wizycie i mała w ogóle nie szykuje się do wyjścia :baffled: rozwarcie jakie było takie jest a ona sobie w najlepsze pływa w tej resztce wód :-) Tradycyjnie buzi nie pokazała, ale brochę jak najbardziej, doktor określił ją nawet mianem wyzwolonej :-D Jeśli nie urodzę sama, to w niedzielę mam się stawić w szpitalu, bo gin ma dyżur i wtedy będziemy mysleć, obym jednak dostała tych skurczy.
 
aisak, bishopka gratuluje udanych wizyt ;-)
monic no to witaj w klubie :-D:-D:-D ja tez nie wyobrażam sobie rozłąki z Julą np. na pół dnia, a co dopiero 3 :szok: dlatego wolałabym rodzic w nocy, wtedy mała by spała, a rano jakos tatus by jej wyjasnił ze mama w szpitalu, a tak czeka mnie ten moment wychodzenia z domu bez niej :-:)-( juz mi sie chce ryczec, ale musze byc twarda ( dla Niej) :tak:
U Was trzymają 12h po cc ? Mnie to po 6h juz z wyrka zwalili i wczoraj ginek powiedział ze nic sie nie zmieniło, nadal po 6h na nogi. W sumie to lepiej, szybciej bede mogła tulić Lenkę :-)
 
Ostatnia edycja:
To teraz nam się zacznie dłużyć z wizyty na wizytę ;-) ja też mam stresa na myśl o rozstaniu z synkiem, choć nie jestem zaborczą mamą. Po prostu to trudna sytuacja, on wie, że wkrótce idę rodzić do szpitala, ale prawdziwa rozłąka to co innego niż rozmowa o niej.
Trzymajmy się, mamusie :-D
 
hej ja też po wizycie i dostałam termin na cesarkę na 19 kwietnia no chyba że mała zdecyduje wyjść wcześniej co cicho na to liczę i wtedy mogę spróbować rodzić naturalnie:-).pozdrawiam
 
reklama
Witajcie,
gratuluję udanych wizyt:-D
My również po, mały waży 2900, od początku wychodził mniejszy, tak więc Pani dr uspokaja mnie , że to nic złego w jego przypadku:-D sprawdziłam mieści sie niby w tych normach ale jest na granicy, podobnie zresztą jak moja miednica zmierzona nie powiększyła się zbytnio i jak usłyszałam, ze decyzje o cc będzie podejmowana na bieżąca , a próbować będziemy rodzic sn to aż się nogi mi ugięły. Liczyłam na poród sn , ale nie sadziłam , że gabaryty mogą mi nie pozwolić:szok: więc im szybciej wyskoczy tym lepiej dla mnie i niego:confused2: przekorny ten los
Wiem , że szyjka ładnie się skróciła i zmiękła i jest rozwarcie takie na 1,5 palca.. więc czekam. Ściskam ciplutko
 
Do góry