reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
Dzisiaj miałam USG i też jestem przerażona, bo wyszło, że mój chłopaczek waży 3800! niby jest +-500gr, ale boje się, że to może być jeszcze na plus. Co ciekawe dzisiaj się dowiedzialam, że mój mąż ważył 3900 przy porodzie, a jeden z jego braci 4700!!! nie wyobrażam sobie urodzić takiego kolosa sn.
 
Ja po ktg i niestety cisza jak makiem zasiał ani jednego skurczyka na zapisie.
W piatek mam się ostatecznie zgłosić na IP bo do 18 mam zwolnienie wypisane
No chyba zę się coś zacznie wkońcu
No dzieciaczki się spore szykują ale moze będą nieco mniej ważyć ;-)
 
i dupa zbita...
po wizycie mam mieszane uczucia...myslałam ze cos sie ruszyła a tam nic na opuszek palca rozwarcie z zewnatrz wszystko ładnie..

jesli nic nie bedzie wczesniej to 30 kwietnia badz 1 maja mam sie zgłosic do szpitala do porodu...

no na krew nic nie przepisał bo w tydzien sie nie wyleczymy mam sie ratowac sokami (bo widział bo przyszłam na wizyte z sokiem z czarnej porzeczki)
 
Aisak- ja mam poród za tydzień i mimo to mam przepisane żelazo, właśnie po to żeby szybko je dżwignąć. dziwne że ci nie przepisał. pij dużo soków . z buraków też
 
Dziewczyny gratuluję wizyt

Moja wizyta szyjka rozwarta na 3 palce, miękka, wód zmalało,łożysko stare... jak do piątku nie urodzę to na piątek mam skierowanie do szpitala... dziecko dalej koło 3kg także mała będzie, ale za to serducho bije jak dzwon
 
reklama
Do góry