reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

my dzis konczymy 8tc i usg bylo dopochwowe :-)
ale mi tam w sumie nie robi specjalnej roznicy ;)

wzrost :)-)) 14,5 mm a ASP 170/min.
foto troche niewyrazne, ale moja bujna wyobraznia o dziwo potrafi tam dostrzec glowe, raczki i nozki (heh matka widzi wiecej :-D) USG 8t0d.jpg
 
reklama
white, śliczne zdjęcie, i uwierz mi, że ja też widzę :tak::-)

a w I ciąży w 6 tygodniu też miałam dopochwowe i także w niczym mi różnicy nie robiło :tak:
 
white_orchid- boskie zdjęcie, ja też widzę rączki, nóżki i wybacz ale wiesz jakie miałam pierwsze skojarzenie (bez urazy)
 

Załączniki

  • ciastek.jpg
    ciastek.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 133
aisak_85 ja do tej pory miałam dwa USG i obydwa były dowcipne a prezerwatywy do USG lekarz ma w gabinecie. Pewnie dużo zależy od lekarza, jakości sprzętu którym dysponuje no i naszego tłuszczyku na brzuchu ;) w pierwszej ciąży przez brzuch miałam robione dopiero jakoś ok 15 tyg Ale nie robi mi to różnicy jakie jest USG bo i tak i tak bada ginekologicznie na fotelu na każdej wizycie a bać się nie ma czego ;)
White fajny ten Twój mały człowieczek ;) gratuluje!
 
ja jak ostatnio mężowi pokazałam usg gdzie widać już główkę i tułów i nawet mi się wydaje, że dzieciaczek ssie kciuka ;) to mój mąż, pomylił macicę z głową dzieciaczka, a dzieciaczka z mózgiem, hehe :) więc żeby zaczął lepiej dostrzegać idzie ze mną na usg genetyczne za 2 tyg, w sumie nie wiemy czy go wpuszczą, ale chyba tak, co?
 
ja jak ostatnio mężowi pokazałam usg gdzie widać już główkę i tułów i nawet mi się wydaje, że dzieciaczek ssie kciuka ;) to mój mąż, pomylił macicę z głową dzieciaczka, a dzieciaczka z mózgiem, hehe :) więc żeby zaczął lepiej dostrzegać idzie ze mną na usg genetyczne za 2 tyg, w sumie nie wiemy czy go wpuszczą, ale chyba tak, co?

hmmmm no chyba powinni. ja mam w planie zabrac ze soba meza ;)
a kto Ci bedzie robil genetyczne?:)

ja jak pokazalam mezowi to dzisiejsze zdjecie to skomentowal to "o jaaa nawet ogon widzę :D"
gdzie ten ogon?! :))
to chyba po tym jak mu dzis rano przeczytalam info z suwaczka na 8 tydzien o zanikajacym ogonku :D
 
do dr Wróbla bodajże, na Podgórską, a Ty?

to widzę Twój mąż bardziej obyty ze zdjęciami usg :-) bo mój nawet widział tłuszczyk na brzuszku maluszka ;-) hehe
 
do dr Wróbla bodajże, na Podgórską, a Ty?

to widzę Twój mąż bardziej obyty ze zdjęciami usg :-) bo mój nawet widział tłuszczyk na brzuszku maluszka ;-) hehe

o ja dziś byłam właśnie u dr Wróbla na Podgórskiej :) spoko gość mi sie wydał i sporo zobaczył (z ta owulacja z lewego jajnika i tylozgieciem to mnie zaskoczyl;))
ja sie wybieram z kolei do dr Franczaka, bo duzo dobrego o nim slyszalam (jak przyjmowal na normalne wizyty to wszystkie dziewczyny ode mnie z pracy podobno do niego biegaly :-)). tyle, ze on robi usg na Bora, ale ja w sumie i na Bora i na Podgorska mam taka sama droge ;)

taki obyty, ze go na to genetyczne koniecznie wezme ze soba, bo dziwne rzeczy widzi :-D
 
reklama
white_orchid Piękne zdjęcie USG...
ja na genetycznym zapytam się czy można coś nagrać :-) i nie zapomnę anegdoty mojego przyjaciela...
Jego kuzynka była w ciąży zabrała ze sobą męża..lekarz wszystko przygotował i zawołał go z poczekalni...mąz wchodzi patrzy na to co sie dzieje i mówi do żony..:" to miało być jakieś badanie, nie mówiłaś że na pal będą Cie nadziewać" umarłam jak to usłyszałam...
Dopochwowe nie boli jest dokładniejsze chyba przez to iż jes bliżej :-) punktu który chce sie zobaczyć...potem sprawę ułatwiają wody płodowe ale czy to o to chodzi to nie wiem. wydaje mi się, że może kiedy ciąża zagrożona to robią przez powłoki brzuszne...
 
Do góry