reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

kasiek to juz wiem mniej wiecej o co chodzi :-) ja mam w poniedzialek cc, dlatego juz mnie maly cykorek bierze :-D jejku, to juz pojutrze :szok: rowniez zdam relacje, jak to u nas bylo ;-)
 
reklama
Ja dziś po wizycie i najpierw wydawało się że wszystko ok. Szyjka na razie trzyma, łożysko jeszcze w dobrej formie, dzidzia już prawie 3 kg, tak że myślałam że jeszcze do maja pochodzę
Ale potem się okazało że zmalała mi ilość wód płodowych i na następnej wizycie się okaże czy dalej maleją bo jeśli tak to trzeba będzie indukować poród
shocked.gif

Trochę się zestresowałam, ale lekarz mówi że na razie ilość wód jest w normie, ale blisko dolnej granicy.
To nie wiem co mam myśleć.
I dostałam dziś skierowanie do szpitala i nie mogę odczytać co tam jest w rozpoznaniu. Coś chyba po łacinie. Miałyście może takie skierowania i co na nich pisało. Z góry dziękuję
 
Hej
To i ja jestem po dzisiejszej pewnie ostatniej wizycie u lekarza
Ale wszystko jeszcze wysoko choć rozwarcie mam na 3,5 ;-)
Ginek powiedział ze w ciągu ok tygodnia pewinnam sie rozpakowac ;-)
Lenka wagowo oscyluje ok 3500 ale wydaje mi sie ze bedzie wazyć coś ok 3200
 
Ja dzis po wizycie. Lekarz stwierdzil przy badaniu "ładnie, ładnie ale jeszcze troszke". Ponoc nadal nie wydaje sie bym miala rodzic... Mam szyjke miekka, skrocona ale nie do konca, rozwarcie na 2palce. To szyjka przygotowana do porodu musi byc calkiem zlagodzona?? Z tego co pamietam to w poprzedniej ciazy wlasnie tak bylo- szyjka calkiem zanikla. Teraz jakos nie chce... Jak to jest u Was?

Kolejna wizyta za tydzien, od dnia terminu ktg w szpitalu co drugi dzien. Mam jednak wciaz nadzieje ze nie doczekam ;-)
 
Ja dzis po wizycie. Lekarz stwierdzil przy badaniu "ładnie, ładnie ale jeszcze troszke". Ponoc nadal nie wydaje sie bym miala rodzic... Mam szyjke miekka, skrocona ale nie do konca, rozwarcie na 2palce. To szyjka przygotowana do porodu musi byc calkiem zlagodzona?? Z tego co pamietam to w poprzedniej ciazy wlasnie tak bylo- szyjka calkiem zanikla. Teraz jakos nie chce... Jak to jest u Was?

Kolejna wizyta za tydzien, od dnia terminu ktg w szpitalu co drugi dzien. Mam jednak wciaz nadzieje ze nie doczekam ;-)

kochana jak mialam rozwarcie na 2 palce wzieli mnie juz na porodówke z patologi:):szok:
 
Ja też mam szyjke jeszcze nie skrócona ale rozwarcie na 3,5 a skrócic się szyjka może ekspresowo przy skurczach.Mi ginek powiedział ze jesli mnie skurcze wezma to mam raczej sie nie ociągać i szybko jechac do szpitala bo moze pójśc u mnie ekspresowo poród,to mnie dopiero zestresował:szok:
 
Ja mam szyjkę skróconą i miękką. Rozwarcie też jest, ale nie wiem jakie. Na ktg miałam skurcze i to dosyć wysokie.
Usłyszałam, że na dniach urodzę i co? Od czwartku już kilka dni minęło, a tu nic.
 
reklama
Hmm, chyba lekarz by musial byc wrozka by moc okreslic tak naprawde kiedy urodzimy... Jak widac mozna miec szyjke "gotowa" a i tak jeszcze chodzic i chodzic... jak sie bedzie mialo zaczac to sie zacznie :-p.
 
Do góry