reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam
Tutaj wpisujmy relacje z wizyt u lekarza , USG i innych . Zamieszczajmy pytania na ten temat . Jak bedzie to razem a ktoś bedzie coś chciał znaleźć będzie łatwiej :tak:

reklama

justa24

Fanka BB :)
Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny:-) czyli o wizytach u lekarza mamy tutaj pisac, tak??? bo widze ze inne dziewczyny pisza to w kwietniowki2010, dlatego nie wiem o co tu chodzi. nie wiem, ja napisze to tutaj. a wiec bylam dzis u lekarza i wszystko jest super! mam dobre wyniki i dzidzia ma 3,5 cm, moja gina mowi ze to jest w sam raz. choc ona ma slabe to usg, tak zle widac, wczesniej chodzilam do innego lekarza i on mial super sprzet - tak wyraznie bylo widac i to duzo wczesniej,a u niej tak jakos slabo widac, ale kurde bardzo ja lubie i chce do niej chodzic, bo wiem ze sie zna na rzeczy. za 3 tygodnie jade do polski i chce tam zrobic to badanie usg genetyczne, mieszkam tam kolo legnicy, moze ktoras z was moze mi polecic dobrego lekarza z super sprzetem tak w granicach miedzy legnica a wroclawiem???

Coyote

Mama Gracjana i Mateusza!
Miasto
Wałcz, Poland
Rozwiązania
0
Wczesniej nie bylo takiego watku, wiec dziewczyny z przyzwyczajenia pisza na glównym, z czasem sie przyzwyczają wszystkie :-)

justa24

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
z tego co tu widze to chyba nikt tu nie wchodzi, a o badaniu to gadka jest tylko na kwietniowki2010, dlatego jutro przeniose moje pytanie na tamten watek to moze ktoras odpisze....

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny:-) czyli o wizytach u lekarza mamy tutaj pisac, tak??? bo widze ze inne dziewczyny pisza to w kwietniowki2010, dlatego nie wiem o co tu chodzi. nie wiem, ja napisze to tutaj. a wiec bylam dzis u lekarza i wszystko jest super! mam dobre wyniki i dzidzia ma 3,5 cm, moja gina mowi ze to jest w sam raz. choc ona ma slabe to usg, tak zle widac, wczesniej chodzilam do innego lekarza i on mial super sprzet - tak wyraznie bylo widac i to duzo wczesniej,a u niej tak jakos slabo widac, ale kurde bardzo ja lubie i chce do niej chodzic, bo wiem ze sie zna na rzeczy. za 3 tygodnie jade do polski i chce tam zrobic to badanie usg genetyczne, mieszkam tam kolo legnicy, moze ktoras z was moze mi polecic dobrego lekarza z super sprzetem tak w granicach miedzy legnica a wroclawiem???
Watek jest od wczoraj więc spokojnie .
Na forum jest " złota lista " tam jest o szpitalach i lekarzach . Może tam poszukaj , pewnie wiecej się lasek z tej okolicy trafi

justa24

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
aniam141 - dzieki bardzo za odpowiedz i za dobrego tipa, wlasnie tam napisalam na ta zlota liste i bede czekala na odpowiedz, jest tam duzo dziewczyn z wroclawia, to pewnie sie ktos znajdzie co mi poleci dobrego lekarza:happy2:

isia03

Mamy wrześniowe 2008
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Aniam hejka na wrześniówkach też był ten wątek ;-)
Więc wczoraj byłam u gin, wizyta udana :tak:, fasolinka ma 2 cm, serduszko pięknie bije, wyniki ok więc kolejne spotkanie za 3 tygodnie ;-)

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Isia - no własnie i tu też się przyda he he :) U mnie na USG tez było ostatnio 2 cm:tak: Kurde ale fajnie tak miec kogoś na wrześniówkach z tak podobnym terminem;-) Bo nasza Anaklim to zaraz będzie miała swojego chłopca.

Katik

...jestem mamą...
Rozwiązania
0
za 3 tygodnie jade do polski i chce tam zrobic to badanie usg genetyczne,
Kochana, a zdazysz przed 13 tygodniem i 6 dniami? Bo tylko do tego terminu mozna robic genetyczne...
Jesli tak, to zrob rozeznanie w tych lekarzach juz teraz i zamow wizyte z wyprzedzeniem, by sie potem nie okazalo, ze nie ma wolnych miejsc...
Fajnie, ze swojego smerfusia widzialas, to musi byc super przezycie...

Ja ide we wtorek. Mezulek wzial wolne z pracy bo tez chce to nasze cudo zobaczyc.
A na 27 pazdziernika zamowilam sobie wizyte na usg 3d w Polsce, jedziemy na 2 tygodnie urlopu i przy okazji zalatwie sobie taka frajde z podgladaniem dzidziulki.

reklama

malena81

mamusia październikowa 08
Rozwiązania
0
od kiedy można to genetyczne robić?
Bo ja mam wizytę za 2 tygodnie, to będzie 10 tc...
to chyba za wczesnie...
Ciekawe co gin zaproponuje...
Bo co dwa tygodnie prywatnie to mi się nie uśmiecha latać :baffled:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ewwe Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :) Archiwum kwiecień 2013 3382
G Kwietniówki z Krakowa Dzieci urodzone w kwietniu 2014 28
malinaa Kwietniówki w kuchni Dzieci urodzone w kwietniu 2014 134
N Kwietniówki z Poznania Archiwum kwiecień 2012 1
aga_cina Kwietniówki poza granicami :) Archiwum kwiecień 2012 8
martolinka Kulinarne akrobacje , czyli kwietniówki gotują. Dzieci urodzone w kwietniu 2012 355
niusiaagusia Kwietniówki na zakupach!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2011 5388
krakowianka85 Kwietniówki kulinarnie!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2011 331
M Lutowo-marcowo-kwietniówki :) Wychowanie 11
AgnieszkaSz-r SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki Archiwum mam kwietniowych'10 86
Maziajka Kwietniówki 2010!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2010 55452
rybka_24 Kwietniówki 2007 łączcie się Dzieci urodzone w kwietniu 2007 131
akinoM222 Czy szukać nowego lekarza ? Potrzebuję porady 11
Ewela1990 Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży. Ciąża, poród, połóg 16
K Klinika Invimed WROCŁAW- do jakiego lekarza? Staramy się 4
N Wizyta lekarza u noworodka Trójmiasto 3
M wybór lekarza Warszawa 1
B Wiek ciąży w długim cyklu. Kiedy do lekarza żeby dostać becikowe? Potrzebuję porady 12
M Wybór Lekarza Białystok Potrzebuję porady 5
AniaKaja Poród w Warszawie 2020 - wybór lekarza, szpitala, poloznej Przyszłe mamy 10
P Kochane co to? Biec do lekarza? Potrzebuję porady 5
O Pierwsza wizyta u lekarza Potrzebuję porady 14
S Ginekolog Radom, Pionki, Kozienice Potrzebuję porady 0
L Kiedy najlepiej iść do lekarza? Potrzebuję porady 9
A Kiedy do lekarza prosze o porady Ciąża, poród, połóg 15
A Czy mam isc z tym do lekarza Potrzebuję porady 2
J Usg u lekarza Potrzebuję porady 7
mfifi04 In vitro - polecenie lekarza Potrzebuję porady 0
I Czy to może być ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 17
LilithGoth32 Majówki u lekarza... Majowe mamy 2018 33
Parkolka Ciąża... do lekarza prywatnie czy NFZ? Ciąża, poród, połóg 19
M@gda Jak wybrać szpital, położną, lekarza BB położna radzi mamom 8
mama_gosi Odstawienie duphaston a wizyta u lekarza Ciąża, poród, połóg 16
M Zmienić lekarza czy iść do szpitala?:( Potrzebuję porady 4
K długie zapisy do lekarza Potrzebuję porady 3
M Proszę o polecenie lekarza z miejscowości- Żyrardów, Skierniewice, Rawa Mazowiecka i okolice :) Poleć szpital, lekarza, położną 0
S poszukuje lekarza Potrzebuję porady 0
A Czy to błąd lekarza ?! Potrzebuję porady 12
A Grudnióweczki u lekarza Dzieci urodzone w grudniu 2016 5464
pola06 nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania Dzieci urodzone we wrześniu 2016 185
M zdjęcie usg który tydzien (brak wiadomości od swojego lekarza) Ciąża, poród, połóg 4
natka90 Marcóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w marcu 2016 116
Magda_z_uk Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w lutym 2016 2535
żabila Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w styczniu 2016 31
M Zmiana lekarza prowadzacego a L4 i becikowe Potrzebuję porady 0
ewelak Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2015 425
J Staramy się i szukamy lekarza Staramy się 1
M Lekarz prywatny a szukanie lekarza na NFZ - czy za bardzo panikuję? Potrzebuję porady 12
anka87a Skarga na lekarza Potrzebuję porady 4
aniam141 Lutowa mama u lekarza Dzieci urodzone w lutym 2015 2815