reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

a jaką jeśli mogę spytac

Nata mnie lekarz zapytał kiedy planujemy następne dziecko. Jak mu odpowiedziałam,że za jakieś 3 lata to nie polecał mi Mireny na tak krótki okres czasu. Poza tym ja nie chciałam hormonów, a Mirena uwalnia hormony.
Mam jakąś posrebrzaną,ale nazwy nie pamiętam.
 
reklama
Nata mnie lekarz zapytał kiedy planujemy następne dziecko. Jak mu odpowiedziałam,że za jakieś 3 lata to nie polecał mi Mireny na tak krótki okres czasu. Poza tym ja nie chciałam hormonów, a Mirena uwalnia hormony.
Mam jakąś posrebrzaną,ale nazwy nie pamiętam.

mi właśnie też powiedział, że to bez hormonów - muszę to przemyślęc
 
witam, mam pytanie do dziewczyn po cesrce. czy w miejscu wklocia w kregoslup czujecie bol? bo ja niestety coraz czesciej:( myslalam najpierw ze to moze od noszenia Sebiego, ale to jednak nie to, bo boli dokladnie tam gdzie mialam igle (a przynajmniej tak mnie sie wydaje). musze sie do jakiegos znachora przejsc, bo strasznie mnie to denerwuje:(
 
Mamusia- androlog, ale ponoć nie ma takich lekarzy w tym kraju :-) tzn. nie ma specjalizacji. Niech się uda najpierw do lekarza pierwszego kontaktu :-) od czegos te "schody" trzeba zacząć. Ale niech nie bagatelizuje!!! Urolog albo endokrynolog mogą mu też pomóc... zależy jaki chłop ma problem, ale nich go leczą lekarze nie internet.
 
Aga ja nie czuję, ale też dokładnie nie pamiętam gdzie miałam wkłucie, także najlepiej się wybrać do lekarza.
Mamusia ja bym chyba poszła do urologa.
 
Hania właśnie przechodziła zapalenie w okolicach intymnych i miała maść z antybiotykiem (myślałam, że to jakaś infekcja, bo płakała przy siusianiu, ale mocz wyszedł ok i maść pomogła). Od dziś ma za to zapalenie tchawicy (tego jeszcze u nas nie było) i ma antybiotyk. Spędzi drugi tydzień w domu z nianią i młodym.
Tymek ma zaległe szczepienie od września- powtórkę hexy i co rusz musimy odwoływać szczepienia, umówiony jest po raz kolejny na środę, ciekawe czy nie zarazi się od Hani do tego czasu
Generalnie alergolog rozważa też u moich dzieci astmę oskrzelową.

Gosia
gratuluję dzidziusia!!!
 
Kwiatek - zdrówka dla Hani, my też zaległe szczepienie niedawno robiliśmy, bo od września Lena chorowała a później całe przesyłanie papierów z Rio do Wrocka, załatwianie recepty, zakup szczepionki i umawianie się na szczepienie wszystko opóźniło.

A ja trochę poczytałam i stwierdziłam, że na bilansie 2-latka poproszę o sprawdzenie Leny pod kątem cukrzycy. U nas teść cukrzyk, a dzieci które bardzo dużo piją i mało przybierają na wadze mogą mieć skłonność do cukrzycy. Nie jestem z tych, co się wszystkich chorób świata doszukują, ale wolę sprawdzić, bo panie z klubu mówią, że Lenka pije i biega 3 razy więcej niż inne dzieci. Może przez to bieganie tak ma;-)
 
reklama
Aga - moja siostra ma to samo po wkłuciu, tez sie skarzy ze czasem ja tam boli.

A co do antykoncepcji, wiadomość sprzed tygodnia: moja fryzjerka , która założyła se spiralę, miała ją już z 1 rok , własnie jest w ciąży, dowiedziała sie całkiem przypadkowo, leżąc z dzieckiem w szpitalu, zaczeła sie dziwnie czuć, i zapachy zaczęły ją drażnić miślała na początku, ze to przez ten szpital, wiec odpuściła, a po kilku dniach poszła do gina i okazało sie że jest juz w 2 mies.:szok: tak wiec nic na 100% nie ma.
 
Do góry