reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
Dziewczynki mam pytanie... może któraś się z tym spotkała...
Jak wiecie miałam wypalaną nadżerkę. Lekarz powiedział że okres może przyjść trochę szybciej... tymczasem ja dalej nie dostałam :eek: planowo miałam dostać 3 lutego. W ciąży nie jestem bo celibat zachowywaliśmy jak lekarz przykazał. O co chodzi??
 
Agnieszka - nie pomogę, bo nigdy w takiej sytuacji nie byłam.

Ja też z tych na @ czekających, więc Cię wspieram;-)
 
chyba w końcu dostałam :-p bo zdycham i coś więcej zaczyna lecieć a nie brudne i brązowe... w końcu! Ale ja to wyczułam że tak bedzie! W końcu we czwartek kulig a w piątek do Gdańska więc jakbym sie nie musiała męczyć to byłby cud świata :wściekła/y:
 
Ahh skąd to znam my w sobotę rano wyjeżdżamy do Ciechocinka, odwiedzić mamę i też akurat dostane @ :/
 
Ja też dzisiaj dostałam @ Pierwszy raz od 1,5 roku, ale jak na razie oki się czuję.
Byłam też u gina, mam receptę na ten pierścień, z tym, że jeszcze nie założę, bo póki karmie Małą to nie mogę, ale jak tylko przestanę to ta metoda chyba mi się spodoba. Muszę tylko sprawdzić ile kosztują, bo lekarz mówił, że niby droższe od tabsów.
 
z tego co patrzyłam to w okolicach 50-60 zł u mnie taki pierścień kosztuje...
też nad nim myślałam ale kurde cene ma zabójczą :no:
 
ja dzisiaj do gina się udaję - zobaczymy co powie - jak byłam poprzednio pogadać o metodach to polecał wkładkę - zobaczymy - chyba jednak zdecyduję sie na pigułki
 
cześć dziewczyny

zdycham - miałam w piątek usuwanego zęba chirurgicznie (ósemka) i kurcze ledwie żyję z bólu ale na szczęście dzisiaj zaczynam powoli wyglądać jak człowiek opuchlizna trochę się cofneła wreszcie ale jeszcze boli - a w ten piątek mam zdjęcie szwów ufff
 
reklama
Do góry