reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Dołączył(a)
17 Luty 2008
Postów
11 411
Miasto
Warszawa
Witam
Tutaj wpisujmy relacje z wizyt u lekarza , USG i innych . Zamieszczajmy pytania na ten temat . Jak bedzie to razem a ktoś bedzie coś chciał znaleźć będzie łatwiej :tak:
 
reklama
czesc dziewczyny:-) czyli o wizytach u lekarza mamy tutaj pisac, tak??? bo widze ze inne dziewczyny pisza to w kwietniowki2010, dlatego nie wiem o co tu chodzi. nie wiem, ja napisze to tutaj. a wiec bylam dzis u lekarza i wszystko jest super! mam dobre wyniki i dzidzia ma 3,5 cm, moja gina mowi ze to jest w sam raz. choc ona ma slabe to usg, tak zle widac, wczesniej chodzilam do innego lekarza i on mial super sprzet - tak wyraznie bylo widac i to duzo wczesniej,a u niej tak jakos slabo widac, ale kurde bardzo ja lubie i chce do niej chodzic, bo wiem ze sie zna na rzeczy. za 3 tygodnie jade do polski i chce tam zrobic to badanie usg genetyczne, mieszkam tam kolo legnicy, moze ktoras z was moze mi polecic dobrego lekarza z super sprzetem tak w granicach miedzy legnica a wroclawiem???
 
z tego co tu widze to chyba nikt tu nie wchodzi, a o badaniu to gadka jest tylko na kwietniowki2010, dlatego jutro przeniose moje pytanie na tamten watek to moze ktoras odpisze....
 
czesc dziewczyny:-) czyli o wizytach u lekarza mamy tutaj pisac, tak??? bo widze ze inne dziewczyny pisza to w kwietniowki2010, dlatego nie wiem o co tu chodzi. nie wiem, ja napisze to tutaj. a wiec bylam dzis u lekarza i wszystko jest super! mam dobre wyniki i dzidzia ma 3,5 cm, moja gina mowi ze to jest w sam raz. choc ona ma slabe to usg, tak zle widac, wczesniej chodzilam do innego lekarza i on mial super sprzet - tak wyraznie bylo widac i to duzo wczesniej,a u niej tak jakos slabo widac, ale kurde bardzo ja lubie i chce do niej chodzic, bo wiem ze sie zna na rzeczy. za 3 tygodnie jade do polski i chce tam zrobic to badanie usg genetyczne, mieszkam tam kolo legnicy, moze ktoras z was moze mi polecic dobrego lekarza z super sprzetem tak w granicach miedzy legnica a wroclawiem???

Watek jest od wczoraj więc spokojnie .
Na forum jest " złota lista " tam jest o szpitalach i lekarzach . Może tam poszukaj , pewnie wiecej się lasek z tej okolicy trafi
 
aniam141 - dzieki bardzo za odpowiedz i za dobrego tipa, wlasnie tam napisalam na ta zlota liste i bede czekala na odpowiedz, jest tam duzo dziewczyn z wroclawia, to pewnie sie ktos znajdzie co mi poleci dobrego lekarza:happy2:
 
Aniam hejka na wrześniówkach też był ten wątek ;-)
Więc wczoraj byłam u gin, wizyta udana :tak:, fasolinka ma 2 cm, serduszko pięknie bije, wyniki ok więc kolejne spotkanie za 3 tygodnie ;-)
 
Isia - no własnie i tu też się przyda he he :) U mnie na USG tez było ostatnio 2 cm:tak: Kurde ale fajnie tak miec kogoś na wrześniówkach z tak podobnym terminem;-) Bo nasza Anaklim to zaraz będzie miała swojego chłopca.
 
za 3 tygodnie jade do polski i chce tam zrobic to badanie usg genetyczne,
Kochana, a zdazysz przed 13 tygodniem i 6 dniami? Bo tylko do tego terminu mozna robic genetyczne...
Jesli tak, to zrob rozeznanie w tych lekarzach juz teraz i zamow wizyte z wyprzedzeniem, by sie potem nie okazalo, ze nie ma wolnych miejsc...
Fajnie, ze swojego smerfusia widzialas, to musi byc super przezycie...


Ja ide we wtorek. Mezulek wzial wolne z pracy bo tez chce to nasze cudo zobaczyc.
A na 27 pazdziernika zamowilam sobie wizyte na usg 3d w Polsce, jedziemy na 2 tygodnie urlopu i przy okazji zalatwie sobie taka frajde z podgladaniem dzidziulki.
 
reklama
od kiedy można to genetyczne robić?
Bo ja mam wizytę za 2 tygodnie, to będzie 10 tc...
to chyba za wczesnie...
Ciekawe co gin zaproponuje...
Bo co dwa tygodnie prywatnie to mi się nie uśmiecha latać :baffled:
 
Do góry