reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki z Krakowa

szczerze mówiąc, to za wózkiem jeszcze tak na poważnie nie patrzyliśmy. choć z naszego otoczenia wszyscy zachwalają Xlandera, więc nie wiem, czy na niego się nie skusimy :) też będziemy się rozglądać za używanym, bo cena nowego jest dość zasmucająca ;) ale jak będzie trzeba...
z ciuszków jeszcze nic nie kupowałam, ale chyba już dłużej nie wytrzymam ;) planuję się wybrać do Pepco, bo podobno fajne ubranka są i tanie :)
 
reklama
Ja pracuję jako dziennikarz/redaktor freelancer, więc właściwie większość pracy wykonuję w domu przy własnym komputerze :) a Ty studiujesz?
 
Witamy:)
Goga, dopiero teraz zauważyłam Twojego posta sprzed miesiąca :baffled: nie ma to jak ciążowa bystrość umysłu...
 
Ciekawe czy wy tez macie problemy ze spaniem,mmie od kilku dni meczy bezsennosc. A powinnam spac jak susel szczegolnie ze zaczelam brac luteine..brzuchol zaczal mi sie spinac..
 
reklama
A ja na Kopernika, bo mój gin jest tam ordynatorem, a to był wybór z kolei ze względu na opiekę nad wcześniakami.
 
Do góry