reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
hej. ja tu sie udzielałam jakiś czas temu :))
mój synek ma juz # lata a znalazłam o forum będąc w ciąży właśnie z nim :D

a aktualnie jestem w ciąży po raz drugi. oczekuję córeczki. termin na lipiec :D:D

co tam u Was?
są jeszcze jakieś kobitki tu sprzed 3 lat?
 
Są, ale się ukrywają :-( Niestety forum zamarło. Gratuluje ciąży, to już najwyższa pora na drugie dzieciątko, bo różnica wieku jeszcze fajna - u mnie tak jest i dzieci mają super kontakt, aktualnie oba chodzą do przedszkola, jak wrócą to razem się bawią.
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny!!!
wchodze tu a tu wysyp ciężarówek!!! jtaudul , veronica , Ewusia31 gratuluje wam:-)

a ja będę mamą grudniową :):):) :tak:
mój synek też nie za dużo waży niecałe 13 kg jest na najnizszej kresce, ale je dużo może taki jego urok:) bo nie choruje i wogóle pogodny i radosny z niego łobuziak :)
pozdrawiam mamuśki :-)
 
gratuluje kolejnych dzieciątek :) super :)

Wszystkiego co najlepsze na święta, duzo zdrowia, pogodnych dni, pokoju w sercu I rodzinnej atmosfery
 
Ewitka u nas ok. dziewczynki potrafia sie juz razem bawic, ale i kloca sie nie raz okrotnie Ala chodzi do szkoly Maja od wrzesnia do przedszkola idzie, wiec rosna szybko... Maja wazy 17kg i ma 108cm Ala 20kg i 114cm wiec juz duze babeczki :)
 
Ale duże masz dziewczyny! U nas Aga 95cm (jest najmłodsza w przedszkolu, ale nie najmniejsza :-)) a mój prawie siedmiolatek ma 120cm. Do szkoły idzie od września.
 
reklama
Ewitka tu w IE do szkoly dzieci zaczynaja chodzic gdy skoncza 4,5 roku i fajnie sie przystosowuja, moja Ala umie juz czytac, pisac i liczyc do 10 tzn dodawac i odejmowac a w marcu skonczyla 5 lat. No a w Pl wielka awantura bo chca 6latki do szkoly poslac.... szok... ja mysle ze male dzieci szybciej wszystko ogarniaja i uwazam, ze to dobrze ze dzieci tu szybciej szkole zaczynaja... Ala jest mega zadowolona i cieszy sie, ze do szkoly juz chodzi :)
 
Do góry