reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

witam;) no to chyba ja jestem pierwszą przyszłą lutową mamuśką ;) 23maja zobaczyłam dwie czerwone kreseczki na teście;) pozdrawiam

witam!
Piękny dzień na dwie czerwone kreseczki 26 maja, dzień matki :)
po sześciu miesiącach starań dołączam do was mamuśki :)
jestem w trzecim tygodniu. Termin - luty :)
pozdrawiam!!!

gratuluję i życzę spokojnej ciąży:)
 
reklama
Karolina, Ania - gratulacje serdeczne :-D No i oczywiście spokojnych 9 miesięcy :-)
I to w jakim fajnym dniu się dowiedziałyście ;-) Świętujecie dzisiaj już Dzień Matki?

Lutowa Mama 2010
 
Nie Świętuję żeby nie zapeszyć ;p Niby wynik testu pozytywny, ale wierzyć się nie chce ;)
Dzięki wszystkim !
 
Kobietki, gratulacje:))) Wszystkiego najlepszego na te najbliższe miesiące, zdrówka przede wszystkim!
 
no proszę... już rok minął odkąd ja byłam Lutówką 2010 :))) ach jak miło się wspomina :))) ja się dowiedziałam o ciąży 06.06.2009...
trzymam mocno kciuki za wszystkie mamuśki, które dopiero teraz zaczną się schodzić tutaj... niech Wasze ciąże przebiegają prawidłowo i zdrowo aż do lutego 2011 kiedy urodzą się śliczne zdrowe dzieciaczki :tak:
życzę Wam także, żebyście poznały tutaj tak fantastyczne i kochane dziewczyny jak ja rok temu na Luty 2010... stworzyłyśmy naprawdę niezłą ekipkę :tak:
powodzenia!!
 
Witam;) no to chyba ja jestem pierwszą przyszłą lutową mamuśką ;) 23maja zobaczyłam dwie czerwone kreseczki na teście;) Pozdrawiam
Witam!
Piękny dzień na dwie czerwone kreseczki 26 maja, Dzień Matki :)
po sześciu miesiącach starań dołączam do was Mamuśki :)
Jestem w trzecim tygodniu. termin - LUTY :)
Pozdrawiam!!!

Karolina i Aniaprzemka serdecznie gratuluję dwóch czerwonych kreseczek na testach:happy2::happy2::happy2: zobaczycie szybciutko minie i niebawem będziecie tulić swoje Kruszynki:-D:-D:-D ja zobaczyłam II kreseczki 16 czerwca 2009r.:-):-):-)
 
reklama
Witam;) no to chyba ja jestem pierwszą przyszłą lutową mamuśką ;) 23maja zobaczyłam dwie czerwone kreseczki na teście;) Pozdrawiam

Witam!
Piękny dzień na dwie czerwone kreseczki 26 maja, Dzień Matki :)
po sześciu miesiącach starań dołączam do was Mamuśki :)
Jestem w trzecim tygodniu. termin - LUTY :)
Pozdrawiam!!!

i ja dzis zobaczylam drugą blada kreskę, ale nie jestem pewna w 100% musze powtorzyc test :)

dziewczyny

spokojnych 9 miesięcy :)
- sierpniówka 2010 :)
 
Do góry