reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Gratulacje dla mam lutówek 2011r.
Oby czas do rozwiązania minął wam radośnie i szybko a wasze maluszki urodziły się zdrowe.
Najważniejsze abyście w dwupaku lub trzypaku wytrzymały jak najdłużej.
Czas zleci wam szybciutko.
Ja pamiętam jak na początku stycznia robiłam 1 test 13 stycznia 2 a teraz już jestem bliżej jak dalej do spotkania z moją córeczką.
Pozdrawiam serdecznie
WRZEŚNIÓWKA 2003
LISTOPADÓWKA 2005
WRZEŚNIÓWKA 2010

 
heja kochane..hehe rzeczywiście lutówki 2010 będą wspierać lutówki 2011:))))życzę zdrówka, szczęścia, spokojnej i pełnej radości ciąży:))))) i jak najmniej troliii buziaki kochane
 
Witam wszystkie przyszłe mamy:)
To i ja mogę nie śmiało się pochwalić,24 maja zobaczyłam piękny wynik beta hcg a następnie dwie kreseczki na teście.Kolejna beta potwierdziła że pod moim serduszkiem rośnie upragniona i długo wyczekiwana istotka.
Pierwszą wizytę i usg mam 8 czerwca.
 
jej ale wam zazdroszczę..jeszcze niedawno pisałyśmy sobie z dziewczynami, że już nie możemy się doczekać maleństw...cieszyłysmy sie każdym kopniakiem itp. a już 3 miesiące mają nasze pociechy....miło wspominam okres ciąży..pod koniec byłam zmęczona fizycznie, ale teraz jak was podczytuję to chetnie poczułabym na nowo to samo:)))))
 
adddaaa, karola gratuluję z całego serca i witam w naszym powiększającym się gronie Lutówek :-)
Ja mam wizytę u ginekologa 31 maja. Już nie mogę się doczekać co też mi lekarz powie....
 
Kurcze ja się jeszcze nie ustawiłam z ginem.
W ogole ciekawe kiedy nam zrobią takie duze pod forum LUTY 2011.
Cały czas mi się snią bliżniaki, oby nie :-pbo trójka takich maluchów to za duzo, tymbardziej przy moim pierworodnym szarlatanie :-D
Czekamy na nowe mamy!!!!!!!!!
 
reklama
To i ja się nieśmiało dołączę. Zrobiłam dwa testy, więc chyba już wierzę. Wizytę u lekarza mam dopiero 15 czerwca. Trochę jeszcze muszę poczekać na potwierdzenie.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, mam nadzieje że się będziemy tu często "spotykać"!
 
Do góry