reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

nasia moje gratulacje!

Trzymam za Was kciuki dziewczyny i życzę abyście się ze sobą zżyły tak jak ja z moimi dziewczynami:)

pozdrawiam
mama lutowa 2010:)
 
reklama
hejka Dziewczyny!
my tez sie staramy o dziecko zeby sie urodzilo w lutym, mam nadzieje ze juz zaplodnione hehe ale to sie dopiero okaze za jakis tydzien lub dwa pewnie.
pozdrawiam Was cieplo :)
 
Aniaprzemka ja tobie też gratuluję:-) Dzisiaj masz wizytę trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości.:happy2:

Addaaa pewnie już wkrótce administrator nas wyeksponuje i będziemy bardziej widoczne.:-D To tylko sny czy może przeczucia z tymi bliżniakami?
Byłaś stymulowana lekami czy może w rodzinie są blizniaki?
Wiesz ja też trochę się boje dwójeczki bo brałam clo miałam trzy pęcherzyki z czego dwa pękły i po owulacji były widoczne dwa ciałka żołte na usg.:-)

Opalku słońce pamiętam jak razem walczyłyśmy na staraniach, a ty już pewnie masz spory brzuszek.Dziękuje za gratulacje.Pozdrawiam.

Nasia serdeczne gratulacje.Masz już jakieś objawy?

Czarnula trzymamy kciuki oby pięknie się zapłodniło!:happy2:
 
więc i ja się witam na lutówkach 2011 :) i będę tu do Was zaglądać :) też będę mamą lutową po raz drugi :) dziś test pokazał II wyraźne kreski więc życze nam wszystkim spokojnej ciązy i zdrowych maluszków :)
 
Nasia, Maran-atha GRATULUJĘ :-)
Cieszę się, że nas przybywa, jak to mówią - w kupie raźniej ;-)

Jestem już po pierwszej wizycie u ginki:-) Oczywiście jest jeszcze za wcześnie na usg (to około 20 dzień od zapłodnienia), ale już nie mogłam się doczekać, no i chciałam jak najszybciej zrobić wszelkie badania z krwi.
Grav.recens (to chyba Ciąża wczesna o ile się dobrze orientuję?) - takie cudowne rozpoznanie widnieje na moim skierowaniu na usg :-) Na usg umówiłam się na 10 czerwca. To będzie 30-sty dzień. Jak myślicie, będzie już coś widać ? ;-)
 
w 6 tygodniu słychać juz bicie serduszka :) ja bede miała pierwszą wizyte w 12 tyg bo tu (Irlandia) tak własnie jest...
 
Ja juz tez jestem po wizycie u gina, i nawet mialam usg dla potwierdzenia, i wszystko jest Ok.
Czekamy na lutowe mamy :)
 
Dzięki za wszystkie miłe słowa.
Ja robiłam dziś trzeci test ciążowy i wyszły dwie grube i wyraźne krechy (jakoś nie wierzyłam tym wcześniejszym). No i trochę się stresuję, choć bardzo przecież tego chciałam. Według moich obliczeń termin - 1, 2 luty :-)
A tak w ogóle to ciągle bym spała, choć jak się położę to nie moge zasnąć. I chodzę jakaś zakręcona. Macie już jakieś objawy?
Pozdrawiam
 
reklama
Nasia mam to samo. Spać, spać i jeszcze raz spać! Każda najprostsza czynność mnie potwornie męczy. Mam nadzieję, że to niedługo minie (choć trochę) bo przede mną pisanie pracy mgr i obrona. Poza tym trochę mnie już nudzi od tygodnia, smak w ustach nie ten, mleko przestało mi smakować i mięso mi źle pachnie ;-) Takie mini objawy-nie objawy, coś tam się dzieje w każdym razie :-)
A powiedzcie mi proszę czy takie delikatne bóle brzucha (macicy właściwie, czuję to dokładnie) są ok? Żadnego plamienie nie ma na szczęście, ale podbrzusze pobolewa - takie jakby mini skurcze przez kilka godzin dziennie, potem przechodzą, a potem znowu. ??
 
Do góry