reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
aniaprzemka z tego co mi wiadomo to macica sie rozciąga... tez czasem mnie coś tak pobolewa, ale to raczej normalne jak nie ma krwawienia :) ale jak Cie to bardzo niepokoi to spytaj swojego lekarza dla spokoju :)
 
Dzień dobry, witam wszystkie szczęściary !

Wreszcie mam fantastyczny dylemat, czy być w styczniówkach czy lutówkach :-)
Wczoraj dwie kreski, w dzień dziecka :) po dłuuugim oczekiwaniu i wieeelu pojedyńczych kreskach. Ah jestem taka szczęśliwa, a zarazem trochę wystraszona, bo jeszcze do tego mamy lecieć do Egiptu 8 czerwca :huh:
 
Witam wszystkie mamy lutowe 2011 i sie do was dołaczam. Tez dwie kreseczki na tescie i czekam do wizyty u lekarza 10 czerwca.
Co do obajwow to u mnie zero :-) poprostu niespodzianka.

Aniaprzemka nie martw sie na sapas na wizycie lekarz prawdopodobnie Cię uspokoi.
Ja przy każdej ciąży miałam pobolewnia i nawet krwawienia w dniu miesiaczki.

Za to teraz nic sie nie zapowiadało na dwie kreski, jeszcze jak robiłam test to z takim nastawieneim ze i tak nic nie wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Sonia, Akunia - Gratulacje ! :-)
Byłam u lekarza już, ale jeszcze wtedy nic nie czułam. Nie martwię się jakoś szczególnie tym pobolewaniem, tak tylko pytam. Coś się tam we mnie w końcu dzieje więc to chyba normalne, że co nieco odczuwam ? : ))))
 
Witam:-) To i ja się dopisuję:-) Pierwszy pozytywny test wyszedł 23.05:-) Termin mam na początek lutego, choć przypuszczam, że dzidzia urodzi się w styczniu:-)
 
reklama
Ja jeszcze nie wiem na kiedy termin tzn. z moich obliczen tak przed 10 lutym. W sumie styczen tez moze byc. Byle nie wczesniej.
 
Do góry