reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Sowinka

Mamusia Zółwików :o)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2009
Postów
3 416
Miasto
Gliwice/Pilchowice
Kochane już niedługo pojawią się pierwsze przyszłe Mamusie Lutowe 2011:happy::happy::happy:

Nawet nie wiecie jak ten czas szybko zleci i już będziecie tuliły swoje Maleństwa:-D:-D:-D

Czekam na pierwszą Lutową fasolkę:-):-):-)

Pozdrawiam:-D:-D:-D

Mamusia Lutowa 2010:happy::happy::happy:
 
reklama
i ja czekam na pierwsze mamusie Lutowe 2011!:-D i życzę spokojnych 9 miesięcy!:-D cieszczie się każdą chwilą, czas tak szybko leci... niedawno sama robiłam teścik i widziałam dwie cudowne kreseczki... A teraz tule najcudowniejszego Aniołka...

Pozdrawiam ,
lutowa mamusia 2010
 
Wszystkiego dobrego dla Was lutówki. Oby wasze ciąze były zdrowe, szczęsliwe i zakończyły sie sukcesem :)
 
Witam;) no to chyba ja jestem pierwszą przyszłą lutową mamuśką ;) 23maja zobaczyłam dwie czerwone kreseczki na teście;) Pozdrawiam
 
reklama
Karolinko gratulacje wielkie! I spokojnej ciąży życzę!
Super, to teraz czekamy aż tych lutówek zbierze się więcej :)
Będę tu zaglądać z sentymentu... ehh rok temu też były dwie kreseczki, później wizyta i usg... a teraz? Teraz cudo zasypia w łóżeczku :)

Całuję wszystkie przyszłe Lutowe Mamusie!

Mamusia Lutowa 2010 :)

ps. chyba wszystkie "stare" lutówki będą tu stałymi gośćmi ;)
 
Do góry