reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Margoz ja mam dokładnie tak samo dzisiaj. Obudziłam się około 6 rano, za to od 11 jestem taka senna, że myślałam, że usnę na stojąco. No ale o 21.30 to już zasypiam. Moja Córunia dzisiaj bardzo ruchliwa.
Miłej niedzieli Dziewczyny.
 
reklama
witam niedzielnie :)
a ja nie przepadam za niedzielami z prostego powodu - jutro poniedziałek i znowu tydzień w pracy :/ A trochę mi się już ciężko siedzi tyle godzin przy biurku. I tak dobrze, że mam w miarę zasłonięte, bo co ja z nogami wyprawiam, to szok. Ale już nie wiem jak siedzieć. I rosnący brzuszek nie ułatwia sprawy.
A tak w ogóle, to szukałam dziś dla siebie jakiegoś ciepłego wdzianka jesiennego, ale niestety nic nie znalazłam. W moje rzeczy wchodzę, owszem, ale gorzej z dopięciem się - i to nie w brzuchu, a w biuście :baffled: Przyjdzie mi marznąć.
 
Witam w niedziele!

Ja dzis odpoczywam. Wczoraj bylismy na weselu, do domu dotarlismy o 2 nocy. I chodz spalam do 9 to jestem polprzytomna. Nie jestem przyzwyczajona tak dlugo imprezowac hehe, do czego to doszlo. I oczywiscie nogi mnie bola bo dosc ze duzo tanczylam to jeszcze do tego na 7 milowych obcasach. Cale szczescie ze coreczka dzis z babcia pojechala na wycieczke takze moge spokojnie odpoczywac.

Jesli chodzi o plec to powiem szczerze ze patrzac na dzieci to chciala bym miec druga coreczka, sadze ze fajnie by im bylo w przyszlsoci, dwie siostry. Ale co bedzie do bedzie. w piatek bylam na USG wszystko dobrze. Kobieta co robila USG oczywiscie mi mowila ze wie co jest i czy jestem pewna ze nie chce wiedziec. Az chwile sie zastanowilam ale stwierdzilam ze nie. Tak naprawde ile razy w zyicu mamy szanse na taka wspaniala niespodzianke.

Emma to wspolczuje z tym porodem, szkoda ze nei zostawia tej dezycij dla ciebie i twojego lekarza.
 
Też dziś chodzę senna i z bólem głowy, ale to chyba po weselu - wróciliśmy o 3 do domu. Nie czułam zmęczenia, za to dziś brzuch boli i chodzę na rzęsach.

Rachell nie wiem o jakie wdzianko dokładnie Ci chodzi, ale mogę polecić sweterki z allegro - była o nich mowa na wątku Zadbane mamy (Este-to nazwa chyba sprzedawcy, ale może firmy)
 
mnie się wydaje że jeśli chodzi o rodzeństwo to lepiej mieć tej samej płci, że i dwie siostry i dwóch braci lepiej się dogadują w dzieństwie i później, niż brat z siostrą. ale może się mylę.
 
coś ewidentnie musi być dziś w powietrzu, ponieważ ja też byłam wyjątkowo senna, nawet zaliczyłam malą drzemkę po obiadku:happy2:

rachell też starałam się znaleźć jakiś fajny jesienny ciążowy płaszczyk, ale wybór faktycznie nie jest największy. Na szczęście odkopałam w domu rodziców jakąś starą dosyć obszerną kurtkę. Wystarczy przeszyć guziki i będzie idealny na chłodniejsze dni. Może nawet na zimę wystarczy, jeśli pod spód założę gruby sweter...

A tak w ogóle to już prawie wyzdrowiałam, jeszcze trochę pokasłuję, ale to już chyba tylko ostatki choróbska:tak: no i na szczęście mogę wrócić do pracy. Nawet nie myślałam, że będę się z tego tak cieszyć:-)
 
Witajcie Dziewczynki pod koniec weekendu!
Ja własnie nadrobiłam zaległosci w czytaniu bo cały weekend zalatana była, zjechała się do mnie rodzinka. A do tego od dziś boli mnie gardło i popijam herbatke z miodem i cytrynka.
Właśnie mój M poczuł jak Małe puka mame, czym jest ogromnie zachwycony ;) Fajnie tak czuć wreszcie że tam w środku rzeczywiście ktoś jest.
Poza tym właśnie jestem na półmetku, a mój brzuch jest wielkości arbuza, aż boję się co będzie dalej.... A jak tam wasze brzuszki?
Milego wieczorku, a na ból głowy polecam relaksującą kąpiel! Buziaki
 
reklama
coś ewidentnie musi być dziś w powietrzu, ponieważ ja też byłam wyjątkowo senna, nawet zaliczyłam malą drzemkę po obiadku:happy2:

rachell też starałam się znaleźć jakiś fajny jesienny ciążowy płaszczyk, ale wybór faktycznie nie jest największy. Na szczęście odkopałam w domu rodziców jakąś starą dosyć obszerną kurtkę. Wystarczy przeszyć guziki i będzie idealny na chłodniejsze dni. Może nawet na zimę wystarczy, jeśli pod spód założę gruby sweter...

A tak w ogóle to już prawie wyzdrowiałam, jeszcze trochę pokasłuję, ale to już chyba tylko ostatki choróbska:tak: no i na szczęście mogę wrócić do pracy. Nawet nie myślałam, że będę się z tego tak cieszyć:-)

Ja ostatnio kupiłam taki płaszczyk http://www.swc.jasna.tarnow.pl/plaszczBBG/plaszcz%21MIX.jpg na allegro. Za 69,99zł, więc bardzo tanio. Bardzo wygodny, ma dużo miejsca na brzuch i słodką kokardkę z tyłu :)
 
Do góry