reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

L4 do dnia porodu i co dalej?

Dziewczyny ja czegoś nie rozumiem. Ja dostaje tylko l4 od wizyty do wizyty, czyli mniej więcej co miesiąc muszę chodzić do ginekologa i on tak jakby je przedłuża.. Jak to możliwe że wy dostajecie od razu na 9 miesięcy..
Ale nikt tak nie napisał. Ja całą ciążę też dostawałam z miesiąca na miesiąc. Pod koniec dostałam do terminu porodu, a jak nie urodziłam w terminie to dostałam na kolejne 10 dni.
 
reklama
Do góry