reklama

L4 w ciąży a nauka zaocznie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Klauuu, 20 Sierpień 2018.

1. Klauuu

Klauuu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, piszę do Was w sprawie porady
    Mianowicie jestem w 29 Tc ze względu na swoją pracę przebywam na L4 od samego początku ciąży. Od października mam zacząć nauke w szkole zaocznej. I właśnie naszła mnie refleksja jak się ma do tego L4 ciążowe i ewentualna kontrol z Zus? Dziękuję za odpowiedz :)

2. Mamaona

Mamaona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    10
    Jak masz na zwolnieniu ze masz leżeć to problem, jak masz ze możesz chodzic to się nie przyczepią. Jest tam takie pole na L4, sprawdź

3. reklama
  4. shaggy

shaggy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    No ale lezenie nie ma nic do rzeczy. Skoro możesz na zajęciach przebywać i nic Ci się nie dzieje to wg mnie Zus sie przyczepi.

5. Mamaona

Najlepsze odpowiedzi:
    10
    Ma do rzeczy bo jeśli ma napisane leżeć to musi leżeć a nie siedzieć na wykładach przez cały dzień. Inna sprawa czy ZUS się dowie

6. Klauuu

Klauuu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    L4 chodzone, chyba zadzwonie do Zusu sie dopytać tak będzie najrozsadniej

7. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    77
    Wg mnie - przyczepią się. Teraz czepiają się wszystkiego.
    Inna sprawa jest taka, że być może zanim zaczniesz studia. to urodzisz... Bez sensu jest teraz rozpoczynać studia mając termin na listopad.

8. Klauuu

Klauuu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To nie studia, tylko szkoła policealna zajęcia dwa weekendy w miesiącu po ok.5 godzin..
    Chciałam naukę zacząć początkiem roku ale wtedy nie utworzyli kierunku...

9. Mamaona

Najlepsze odpowiedzi:
    10
    Idź teraz, bo nie pójdziesz nigdy. Raz na dwa tygodnie oddasz szkraba babci albo zostanie z tata, a jak co któreś wykłady odpuścisz tez się nic nie stanie!

10. reklama
  11. Klauuu

Klauuu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Opieka już zapewniona, wszystko załatwione :) gdy zaczna sie zajecia wtedy byłabym w ok35 tc ale szkoda by bylo stracic swiadczenia gdyby sie znalazl jakis 'uczciwy'

12. Frezja_1

Frezja_1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Daj znac co w ZUS ie powiedzieli?

Poleć forum