reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

L4 w ciąży a nauka zaocznie

Od
26 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Witam, piszę do Was w sprawie porady
Mianowicie jestem w 29 Tc ze względu na swoją pracę przebywam na L4 od samego początku ciąży. Od października mam zacząć nauke w szkole zaocznej. I właśnie naszła mnie refleksja jak się ma do tego L4 ciążowe i ewentualna kontrol z Zus? Dziękuję za odpowiedz :)

reklama
Od
17 Maj 2018
Odpowiedzi
11
Jak masz na zwolnieniu ze masz leżeć to problem, jak masz ze możesz chodzic to się nie przyczepią. Jest tam takie pole na L4, sprawdź

Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
Wg mnie - przyczepią się. Teraz czepiają się wszystkiego.
Inna sprawa jest taka, że być może zanim zaczniesz studia. to urodzisz... Bez sensu jest teraz rozpoczynać studia mając termin na listopad.

Od
26 Luty 2018
Odpowiedzi
0
To nie studia, tylko szkoła policealna zajęcia dwa weekendy w miesiącu po ok.5 godzin..
Chciałam naukę zacząć początkiem roku ale wtedy nie utworzyli kierunku...

Od
17 Maj 2018
Odpowiedzi
11
To nie studia, tylko szkoła policealna zajęcia dwa weekendy w miesiącu po ok.5 godzin..
Chciałam naukę zacząć początkiem roku ale wtedy nie utworzyli kierunku...
Idź teraz, bo nie pójdziesz nigdy. Raz na dwa tygodnie oddasz szkraba babci albo zostanie z tata, a jak co któreś wykłady odpuścisz tez się nic nie stanie!

Od
26 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Opieka już zapewniona, wszystko załatwione :) gdy zaczna sie zajecia wtedy byłabym w ok35 tc ale szkoda by bylo stracic swiadczenia gdyby sie znalazl jakis 'uczciwy'

reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test