reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4 w ciąży a nauka zaocznie

Dołączył(a)
26 Luty 2018
Postów
14
Witam, piszę do Was w sprawie porady
Mianowicie jestem w 29 Tc ze względu na swoją pracę przebywam na L4 od samego początku ciąży. Od października mam zacząć nauke w szkole zaocznej. I właśnie naszła mnie refleksja jak się ma do tego L4 ciążowe i ewentualna kontrol z Zus? Dziękuję za odpowiedz :)
 
reklama
Jak masz na zwolnieniu ze masz leżeć to problem, jak masz ze możesz chodzic to się nie przyczepią. Jest tam takie pole na L4, sprawdź
 
Wg mnie - przyczepią się. Teraz czepiają się wszystkiego.
Inna sprawa jest taka, że być może zanim zaczniesz studia. to urodzisz... Bez sensu jest teraz rozpoczynać studia mając termin na listopad.
 
To nie studia, tylko szkoła policealna zajęcia dwa weekendy w miesiącu po ok.5 godzin..
Chciałam naukę zacząć początkiem roku ale wtedy nie utworzyli kierunku...
 
To nie studia, tylko szkoła policealna zajęcia dwa weekendy w miesiącu po ok.5 godzin..
Chciałam naukę zacząć początkiem roku ale wtedy nie utworzyli kierunku...
Idź teraz, bo nie pójdziesz nigdy. Raz na dwa tygodnie oddasz szkraba babci albo zostanie z tata, a jak co któreś wykłady odpuścisz tez się nic nie stanie!
 
Opieka już zapewniona, wszystko załatwione :) gdy zaczna sie zajecia wtedy byłabym w ok35 tc ale szkoda by bylo stracic swiadczenia gdyby sie znalazl jakis 'uczciwy'
 
reklama
Do góry