reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4, zasiłki, urlopy wypoczynkowe, wychowawcze , macierzyńskie

reklama
Szerlok nie odpuszczaj to czyste chamstwo, ja chyba z miesiąc zwolnienia nie wysłałam i było ok a tu takie palanty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dziewczyny - czy ktoras z Was bedac na urlopie wychowawczym myslala o oplacaniu sobie dobrowolnie skladek, zby miec w tych skladkach ciaglosc??? Zastanawialam sie nad tym, ackzolwiek raczej placi sie do 10 kazdego miesiaca a 10 jest dzisiaj... :baffled:
 
szerlock ja straciłam swoje stanowisko pracy jak powiedziałam ze ide na wychowawczy, gdzies mnie tam maja przyjac spowrootem ale juz do zupełnie innego działu a potem pewnie beda robili wszystko zebym zrezygnowała sama. Hi hi a byłam super pracownikiem nie chodzacym na zwolnienia i dyspozycyjnym i zbierałam wszystkie nagrody i co.... tylko rodzic w mojej firmie dzieciaczki
 
nie na temat, ale tez o pieniądzach. do kiedy matka rozliczająca sie z dzieckiem musi sie rozliczyc? słyszałam, ze niby do konca lutego? ale to bzdura dla mnie, bo do konca lutego to sie z pracy pity dostaje, wiec jak? wiecie? i w ogle jest ta ulga, ktos wie o co chodzi i czy lepiej rozliczac sie osobno czy z męzem?
 
Nie wiem niestety - po raz pierwszy rozliczenie PIT mam z glowy bo rozliczyl mnie pracodawca :-) Ale to dlatego ze rozliczam sie sama i mialam dochody tylko z jednego zrodla :tak:
 
reklama
rozliczyć się trzeba do końca kwietnia. A co do tego czy razem czy osobno to zależy. U nas wyszło dużo lepiej razem.
 
Do góry