reklama

labirynty, łamigłówki i kolorowanki

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez kołysanka, 7 Maj 2009.

1. kołysanka

kołysanka Zaciekawiona BB

Dzięki moim maluchom odnowiłam swoje stare hobby: :-D rysowanie :-D. Zapraszam wszystkich do obejrzenia rezultatów na www.darmowekolorowanki.pl
    Moje dzieci najbardziej lubią labirynty i łamigłówki :confused:. Ale oprócz tego na stronie znajdują się zwykłe kolorowanki, szlaczki i inne kształty i obrazki do rysowania po śladzie. Dla zainteresowanych jest też opis różnych zabaw z dzieckiem.

2. Greti

Greti Fanka BB :)

Super ta stronka. Naprawdę sama ją stworzyłaś???

3. reklama
  4. kołysanka

Dzięki ;-) bardzo mi miło, że się spodobała.
    Wszystkie rysunki itp. moje własne, oczywiście za wyjątkiem myszki Diddl ;-)

5. Greti

Chylę czoła. Jestem pełna podziwu. Już rozprowadziłam linki do tej strony wsród znajomych.
    Mnie sie bardzo podobają kropkowane rysunki i literki, które trzeba łączyć. Szukałam czegoś takiego i wszędzie były tylko rysunki do połączenia, gdzie były cyferki od 1 do np.20, a mój czterolatek nie zna jeszcze tylu cyferek. Teraz sobie siedzi i łączy kropeczki :-)

6. kołysanka

:-D dzięki, dzięki, dzięki
    Motorem do rysowania są 5-letnia Joasia i 3-letnia Ula. I właśnie mieliśmy ten sam problem z tymi cyframi do połączenia ;-) Jak raz narysowałam kropkowane słoneczko i chmury to starsza córeczka powiedziała "Mamo, przecież tego nikt ci nie wydrukuje! Dorysuj chociaż motylka!" i... jest obrazek ze słoneczkiem, chmurkami i motylkiem :-) Nie ma lekko z takimi pomocnikami ;-)
    Niebawem zamieszczę więcej szlaczków kropkowanych - mam nadzieję, że do kilku dni.
    Teraz w planie są takie obrazki do nauki krok po kroku jak się rysuje najprostsze zwierzątka itp. No... to może za jakiś miesiąc uda się to "wyprodukować" i dać na stronce ;-)

7. Greti

Super, na pewno bedę regularnie zaglądała na twoja stronkę.
    U nas to łączenie kropek jest hitem :tak:
    Niedawno zakupiłam tez książeczki z nauką rysowania krok po kroku, bo mój syn rysuje od zawsze TYLKO I WYŁĄCZNIE samochody.
    Jeszcze nigdy nie narysował człowieka :-D

8. Czarna Mamba

Czarna Mamba Początkująca w BB

Bardzo ładne właśnie wydrukowałam swoim dzieciakom, specjalnie się zarejestrowałam aby się z wami tym podzielić kolorowanki :-)

9. tatamten

tatamten Początkująca w BB

Czesc, chcialbym Wam pokazać "kolejną" stronkę z kolorowankami.
    Zaczynam oczywiście dość skromnie - ale wszystkie kolorowanki są mojego autorstwa :)

:sorry: http://kolorowanki-do-wydruku.blogspot.com :laugh2:

Jeśli kogoś ciekawi to dodam, że na stronce będą się pojawiać głównie kolorowanki z "męskimi" tematami... nie za bardzo mam na to wpływ - presja jest zbyt duża :D

Za wszelkie komentarze (na stronce) z góry dziękuje, na pewno będzie to dobra motywacja do wrzucania nowych rzeczy :)

A przy okazji nie wiem czyście to czytali, bombowy tekst, na który przypadkiem wpadłem:
    BLOG serwisu SuperKid.pl Kolorowanki dla dzieci – 7 sposobów na ich wykorzystanie

10. reklama
  11. karlita

karlita Fanka BB :)

12. ann112

ann112 Zaciekawiona BB

Świetny pomysł z tymi kolorowankami! Można też zadbać o to, żeby prace były tematyczne, i robić
    na przykład bożonarodzeniowe czy wielkanocne kolorowanki. Na pewno będzie to świetna zabawa
    podczas rodzinnych uroczystości, które mogą się maluchowi dłużyć. Poza tym, jeśli akurat nie mamy
    zabawek, a przypadła nam funkcja organizatora rodzinnego spotkania, łatwiej będzie wydrukować plik,
    niż kupować nowe zabawki.

Poleć forum