reklama

LACTOVAGINAL

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez ida7, 16 Wrzesień 2005.

1. ida7

ida7 Fanka BB :)

Dziewczyny czy kobieta w ciaży może przyjmować Loctovaginal i jak go stosować
    Może któras z was go stosowała?
    Będę wdzięczna za informację.

Pozdrawiam :laugh:

2. karola7

karola7 Fanka BB :)

Ida można jak najbaedziej - mi gin przypisał profilaktycznie i kazał stosować 2 razy w tygodniu. to sa czopki dopochwowe, wiec normalnie apilkujesz do pochwy i gotowe. Tylko nie zdziw się bo następnego dnia mozesz mieć "upławy" - to rozpuszcza sie "opakowanie"

3. reklama
  4. aneta998

aneta998 Fanka BB :)

Ida ja też stosowałam lactovaginal.Jest na 100% bezpieczny. :)

5. ida7

ida7 Fanka BB :)

dziewczyny dziekuję .
    :) :D

6. Antares77

Antares77 pam pa ram pam bum bum :)

Jest bezpieczny a nawet wskazany bo odbudowuje prawidłowa flore bakteryjną pochwy. Zwłaszcza po jakiejśc infekcji. Tak mieu gin pedział :)

7. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Nie pamietam, w ktorym to bylo watku, ale ktos pytal o irygacje z tantum rosa. Ja mam stosowac , ale tylko do prezmywania, bez irygacji....
    a lactovaginal.... popieram przedmowczynie :-)

8. karolla

karolla Fanka BB :)

Kira to ja pytałam o te irygacje i teraz jak sobie tak mysle to wydaje mi sie że gin mowił mi o przemywaniu tantum rosa
    a mi w aptece facet (magister farmacji) powiedzial że musze dokupic irygator bo bez tego sie nie da no i ja głupie ciele kupiłam
    zrobiła z 2 razy irygacje w lipcu potem wyczytalam gdzies że nie mozna teraz w piatek zapytam gin co i jakz tymi irygacjami ale na ostatnim
    usg dzidzia była zdrowiutka wiec jej chyba tym diabelstwem nei zaszkodziłam :mad:

9. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Nie sadze karolla, zeby mozna bylo zaszkodzic.... po prostu wola dmuchac na zimne, jak z wieloma innymi sprawami :-)

10. reklama
  11. karolla

karolla Fanka BB :)

Ach ja tez wolę się upewnic bo jakaś laska na forum gazety wyborczej napisała że od tego można poronić
    ale u mnie już 20 tydz ciąży wiec wszystko ok !! Nie wiem czy wierzyc w to wszystko co ludzie wypisują tylko można
    sie strachu najeść zapytam gin i bede spokojna!

Poleć forum