reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama :)

Ja bede brac materne pprzez cala ciaza i pare miesiecy po porodzie bo pomaga dostarczyc twojemu organizmowi wszystkiego co ci brakuje.ja przez cala ciaze z Viki mialam bardzo mocne wlosy paznokcie,pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu udalo mi sie je zapuscic do przyzwoitego rozmiaru ale na porodowce mosialam obciac bo polozna sie bala ze zrobie krzywde maluszkowi.Co jedno to bylo dziwne bo ja jestem jasna blondynka a jak rodzilam moje wlosy byly doslownie rude minelo to chyba po jakims miesiacu...to chyba przez hormony .
 
reklama
Dzieczyny, w pierwszej ciazy zaczelam brac witaminki 3 miesiace przez rozpoczeciem staran o malenstwo. Pozniej cala ciaze i troche po porodzie, teraz robie tak samo. Dodatkowo Omege dla ciezarnych, bo badania wskazuja ,ze bardzo dobra dla malenstwa i mamy.

Beatka - u mnie tez paznokcie byly nadzwyczaj mocne i dlugie jak nigdy.
 
Ostatnia edycja:
Podzielcie sie nowinkami kosmetycznymi a jak zabraknie Wam pomysłu na tworzenie własnych kreacji zapytajcie napewno co dwie głowy to nie jedna :)
 
to raczej nie bedzie nowinka ale cos z kosmetyki naturalnej....najlepszy srodek na wypryski i rozne niedoskonalosci skory...mozna go zrobic samemu w domciu
Kostka smalcu(najzwyklejszego i najtanszego jaki moze byc!) i liscie szalwi (swieze lub suszone) na brytfanne(kurde nie wiem jak sie pisze???:sorry:)
i piec przez ok 1h odstawic do zastygniecia i przelozyc do pudeleczek po kremie lub tp. super specyfik i wcale nie smierdzi tragicznie a dziala.:tak:
 
Ja przed ciążą bralam Folik a w ciazy lekarz kaze brac Feminatal 800 do 12 tygodnia (we wtorek ide do lekarza to zobacze co powie czy juz odstawic) a potem do konca karmienia mam brac Feminatal 400 - problem w tym ze w Olsztynie jest problem zeby te tabletki dostac, zwlaszcza Feminatal 400. Ale jakos sobie radze. W poniedzialek robie wyniki to zobaczymy czy sa ok...mam nadzieje ze tak :-)
 
Tusienka co do przeciwwskazan to pojecia nie mam.
Moj gin zgodzil sie na takie badania w poprzedniej ciazy. Ale za to corci sie nie podobalo. Szalala w brzusiu strasznie jak mamusia nozki masowala na najwyzszym stopniu. Musialam na minimum bo inaczej to myslalm, ze mi z brzucha wyskoczy ;-)

W kazdym badz razie taka rzecz to fajna sprawa tez by mi sie teraz takie cos przydalo ;-)
 
tusienka ja też dostałam masażer..i też zastanawiałam się...na razie używam bo w sumie chyba takie przeciwskazania powinny być wymienione..tak jak jest jesli chodzi o wady serca czy schorzenia nóg..A odam, że to naprawdę dobrze działa..przybywa mi energii...
 
Moim masażerem jest mój Mąż ;-):-)
Ten specyfik smalcowy, isia 22, muszę wypróbować, od lat użeram się z cerą, teraz, w ciąży, wychodzą mi mało estetyczne grudki :-(

A znacie peeling kawowy?? Dla mnie bomba, choć teraz robię go rzadziej i nie na brzuch (ale nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie)
 
reklama
Do góry