reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ładne piersi

reklama
nieznoszę mokrych rzeczy.........u mnie by to nie przeszło....tak samo jak nieznoszę zimnej wody......i efekt oczywiście widoczny........cycki po pas :D
 
O kurcze, ja też bym nie dała rady spać w mokrym. :p Zresztą spanie w staniku też było dla mnie upierdliwe na maksa, ciesze się, że już tak się u mnie unormowało karmienie, że nie muszę spać w staniku z wkładkami - bo ja lubię spać nago.
 
Ja tak myślę, że bez poświęceń, ciężko odzyskać formę! Jak na razie ja stosuję masowanie tym balsamem co pisałam i wydaje mi się że jest lepiej (nie ma placków!) ;)
 
zozanka ja myśle zenajlepszym najskuteczniejszym sposobem jest naprzemiennie zimny i ciepły prysznic , jesst na pewno skuteczny poprawia ukrwienie a co za tym idzxie ujędrnia skóre ::) bądź silna dasz rade naprawde warto!!! i regularnosci ci przy tym nie zbraknie bi mozesz to robic przy kazdekj kąpieli aż ci "w krew"wejdzie ;Dpozdrawiam i powodzenia życze 8)
 
No po 2 tygodniach regularnego uzywania 2 razy dziennie preparatu Yves Rocher, o którym już pisałam, musze przyznać, ze jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam...
 
Ja kupiłam sobie z tej serii spa krem ujędrniający do ciała i faktycznie jest niezły. Może z biustowym też spróbuję, jak skończę karmienie.
 
blondi bydgoszcz już się torturowałam takimi prysznicami i wole do tego nie wracać :) pozdrawiam
 
reklama
Ja tylko chciałam wtrącić, że jestem z Wami...  ;D
O prysznicu słyszałam ale jestem zmarzluch, żeby smarować się balsamem jestem zbyt leniwa, a poza tym karmię jeszcze więc mam wymówkę, żeby tego nie robić. Dużych piersi nigdy nie miałam ale nie były takie złe  ;) a teraz, mąż musi się zadowolić takimi jakie mi zostały po dwójce jego dzieci!  :D
Jak skończę karmić to na pewno o siebie zadbam  ;)
Pozdrawiam (i obyśmy tylko takie problemy miały)
ywka

 
Do góry