reklama

lady-comp

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez tusia221, 1 Luty 2006.

1. tusia221

tusia221 Zaciekawiona BB

Witam!
    Chcialam was zapytac,czy moze ktoras z was uzywa tego urzadzonka ladycomp-do wyznaczania dni plodnych i nieplodnych.

2. maela

maela Zaciekawiona BB

tussia ja mam lady-comp od pół roku i jest ekstra!! :laugh:
    jest bardzo wygodny i skuteczny. na razie stosuję jako antykoncepcję bo dzidzi planuję za rok lub dwa.
    co do ceny to ja sobie policzyłam że lady-comp to np. 3 lata brania piguł i latania do gina.
    brałam 6 lat piguły ale rzuciłam bo podupadłam na zdrowiu (wątroba) i teraz to tylko lady-comp!!

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

a co to jest?

5. tusia221

tusia221 Zaciekawiona BB

6. PaulaC

PaulaC Czerwcowa mama 2005

Hmmm strasznie drogo. Nie stać mnie jednorazowo na taki wydatek i to dla mnie 7 lat brania pigułek, ale mam pytanie co sądzicie o Bioselfie? Kosztuje 370 złotych i działa bardzo podobnie.
    Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?

7. maela

maela Zaciekawiona BB

ja przed zakupem lady-compa rozważałam bioself i persone ale:
    bioself skuteczność 95% troche mało a pozatym jak zadzwoniłam do nich żeby się czegoś wiecej dowiedzieć to pani zk torą rozmaiwałam powiedziała ze do końca to nie ufa bioselfowi i stosuje to tylko jako wspomożenie :(
    persona - znalazłam w necie artykuł o tym że prducent ma wiele pozwów sądowych bo bardzo dużo kobiet wpadło z personą więc to co podają na stronie skuteczność chby 94% to nie do końca prawda

stąd wolałam wydac więcej ale mieć pewność. co więcej to lady-comp nie generuje dodatkowych kosztów a urządzenie "żyje" ponad 10 lat :) na prawdę opłaca sie taka inwestycja

8. tusia221

tusia221 Zaciekawiona BB

Maela a mozesz mi powiedziec gdzie kupilas ten lady comp i ile kosztowal?Zamawialas przez ta strone jw podalam?

9. maela

maela Zaciekawiona BB

tussia 221

lady-comp zamówiłam przez niemiecka stronę, ale dzwoniłam do polskiego dystrybutora z tej strony którą podałaś. fajnie że lady-comp jest w polsce bo martwiłam się o jedno - z lady-comp można zrobić wydruk danych (b.pomocne dla lekarza gdy planujesz dzidzi) ale wcześniej musiałabym wysyłać urządzenie do niemczech a skoro jest polski dystrybutor to sparwę moge załatwić w Polsce!!
    porozmawiałam sobie tam z dziewczyną która sie tym zajmuje. też to stosuje ale ma baby-comp jest biolgiem i sporo mi wytlumaczyła. polecam

10. reklama
  11. ywka

ywka Fanka BB :)

Widzę, że to urządzenie orzeka o płodności tylko na podstawie pomiaru temperatury, chyba że czegoś nie doczytałam... A co jeśl jesteśmy chore? Słyszałam, że tego typu urządzenia sprawdzają się jedynie gdy używamy ich zawsze w jednakowych warunkach: nie chorujemy, nie zmieniłysmy klimatu, jesteśmy wyspane i wypoczęte, czyli wtedy, gdy nasz organizam funkcjonuje bez zakłóceń.
    Ja chyba bym temu nie zaufała.

12. maela

maela Zaciekawiona BB

no właśnie w tym tkwi wspaniałość lady-comp ze jest bardzo wygodny w użyciu i nie ma obaw o skuteczność gdy jestem chora, gdzieś wyjechałam itp. nie zawiódł mnie nigdy! :)
    to co lady-comp ma w środku to stanowi o tym że jest tak skuteczny - bo to nie jest termometr! termometrowi ja też bym w życiu nie zaufała ???

Poleć forum