reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lakcid Intima w ciąży- stosowałyście?

Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
3
Cześć Wam :D
Po ostatniej wizycie kontrolnej u ginekologa stwierdzono u mnie małą infekcję. Lekarka przepisała mi pimafucin i następnie uzyskałaby zlecenie przyjmowania dopochwowy probiotyków. Farmaceutka poleciła mi lakcid intima, po kontakcie z położną też uzyskałam zatwierdzenie, w ulotce jest wskazanie dla kobiet w ciąży, jednak internistka szybkiego kontaktu każe mi kontaktować się z moją ginekolog. Już zgłupiałam, bo nie mam już jak skontaktować się z lekarką- brałyście ten probiotyk w ciąży? Obecnie jestem w 15+0tc.
 
reklama
Skoro w ulotce jest informacja, że preparat ten jest bezpieczny dla kobiet w ciąży to w jakim celu masz się kontaktować z ginekologiem? Myślę, że internistka nie ma wiedzy w tym temacie bo nie sposób znać ulotki wszystkich leków i dlatego kazała pytać ginekologa. Ja bym spokojnie stosowała.
 
Do góry