reklama

Laktacja i cc

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez butti, 3 Marzec 2015.

1. butti

butti

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam! Dziewczyny błagam o pomoc! Mam dwa problemy...jestem Mamą od 3 tyg. Urodziłam Małego przez cc. Z pokarmem w sumie nie było problemu bo pojawił się już przed porodem, podczas porodu miałam już poplamione ubranie od mleka. Małego przystawili mi godzine po cc i wszystko wydawało się świetnie. Jednak w szpitalu Mały nie tył i stwierdzono że jednak mam za mało, zaczęłam odciągać laktatorem żeby pobudzić laktacje. W nocy wszytko wydaje się ok, śpi 3h je 1-2h i tak trzy razy. Musze jednak podawać dwie piersi. Problem zaczyna się w dzień. Około 12 zciągam pokarm, Mały budzi sie około 14-15. I zaczyna się wiszenie przy cycku, je 15min i śpi 15min i tak w kołko do 20! Tak walczymy 4-5h, około 20 zasypia i śpi do 23. Pokarm mam szanse zciagnac tylko ten jeden raz. I nie wiem czy tu jest problem...może nie powinnam tego robić bo później mam za malo? W takim razie jak zrobić żebym mogła zacząć karmić z jednej piersi albo odciągnąć pokarm na wypadek jak mnie nie będzie? Teraz Mały przybiera i wszytko jest w normie, ale sama widze że on jest umęczony tym czuwaniem po południu. Będe wdzięczna za każdą rade!!!

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    11
    To maleństwo, noworodek. Pozwól mu wisieć przy piersi ile potrzebuje, to podstawowy sposób pobudzania laktacji. Jak przybiera ładnie to nie ma potrzeby bawić się w odciąganie, a na pewno nie kosztem czasu dziecka przy piersi! Moje dziecko i teraz bywa umęczone po całodziennym wiszeniu przy piersi i kimaniu po 5 minut, to nic. Dziecko samo zdecyduje kiedy jedna pierś mu wystarczy, gdy pobudzi sobie laktację lub zacznie efektywniej ssać.

3. reklama
  4. BoboBox

BoboBox

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Megami ma rację. Dziecko samo sobie ureguluje co i ile chce. Mały potrzebuje również bliskości, czuć mamusie :)

5. Claudia31

Claudia31 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem jak u ciebie ale u mnie i w szpitalu i w kilku innych miejscach sa darmowe poradnie laktacyjne babeczki serio potrafia pomoc a i przeciez mozesz zapytac o rade i pomoc polozna srodowiskowa ktoramdo ciebie chodzila w czasie ciazy

Poleć forum