reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja, karmienie itp

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wiec chyba na poczatek powinnas zrezygnowąc z karmienia po pracy, sprobuj zając Jagódke czyms innym albo od razu przygotuj mleczko w butelce i jej podaj zamiast cycusia:-)
 
reklama
to zrezygnuj z tego zaraz po przyjsciu po pracy a podaj w zamian cos co mozna szybko przygotowac zeby mala sie nie zaryczala z glodu :)
 
dzięki!

Też mi tak, na logikę, wychodzi.
Ja myślałam o "normalnym" obiedzie wtedy, bo tez my wtedy jemy obiad.
Tyle, że ona tylko te obiady słoiczkowe chce jeść. Zbankrutuję!!!

Nic, trzeba będzie w końcu dziecko przestawić.
 
jezli wy w tym czasie tez jecie to bardzo dobry pomysl zeby Jagoda jadla z wami ... teraz sloiczki a moze za jakis czas to co wy :)
 
Idzia:-D :-D
Joaska my tez wspólnie z Antosiem jemy, z tym ze Antek to sam do naszych talerzy zaglada :-) spróbuj podawac jej wszystko oddzielnie, na poczatek samo miesko albo ziemniaczka:-) Antos nie chce jesc juz papek woli wszystko oddzielnie:-)
 
No tak, tylko te "aż" 2 zęby mi trochę przeszkadzają.
Jednak, mimo nauki, prób i codziennego doskonalenia, aparat gryzący u Jagody w pełni sprawny nie jest.
Czyli - nie jest w stanie porządnie pogryźć i nawet kartoflem się potrafi udławić.
Ale sie nie poddajemy.
Nawet nie wiecie, jak ja czekam na te zęby!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry