reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja, karmienie itp

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tego tez sie boję, że zaczną hurtem wychodzić.
Ech, baba - nigdy nie dogodzisz!
 
reklama
Od niedzieli wyeliminowałam jedno karmienie (zostały jeszcze 2), wracam z pracy i wszyscy jemy obiad :)
Pierś Jagoda dostaje dopiero ok 17 :)
Muszę powiedzieć, że jak na razie nie ma problemów - ani z Jagodą ani z moimi piersiami. Oby tak dalej :)
 
zagladam tu zeby oficjalnie oglosic zamkniecie mleczarni :)
od 5 dni nie karmie malej i chyba juz tak zostanie ... mleczko jeszcze leci ale pewnie niedlugo przestanie :)
 
Idziu gratulacje wytrwałości w karmieniu!
Które dzieciaczki mają jeszcze to szczeście?
 
Kamilka jeszcze pewnie byla by chetna na cycucha ale jakos jak michal zaczal chodzic do szkoly to brakuje mi czasu na poranne karmienie albo mala za pozno wstala i tak oto samo sie jakos rozwiazalo - ale mala nie protestuje ... :)
 
Gratulacje i ja też podziwiam wytrwałość i cierpliwość i pokarm w piersiach też bo mi poszedł w sumie sam.A i tak miałąm nastawienie,że najdłużej to do 8 mieś będę karmić.
 
reklama
Gratulacje :tak:
U nas karmienie sie skonczylo ostatniego maja przed samym Zjazdem sie skonczylo co by mama mogla sobie troche poszalec :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry