reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

A co do odstawiania, bo widzę, że Wy tu na tym skończyłyście – to co Wy na to, Dziewczyny, że niektóre laski karmią tak długo aż się dziecko samo odstawi? Serio, nawet dzieciak trzyletni jeszcze może być karmiony piersią. Pytam, bo robię takie badania w otoczeniu, ludzie często mają mieszane uczucia wobec długiego karmienia. Że niby mleko matki już nie ma wtedy wartości i inne takie tam legendy. Wartość ma, ale karmić tak długo? Dobra, przyznam, że pytam, bo mnie ten temat dotyczy ;). Ja karmiłam długo. I zastanawiam się, czy jest tu ktoś, kto karmił jeszcze po drugim roku życia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chcesz szczerze? Osobiście uważam, że taki 3 latek przy cycku to dość kontrowersyjna sprawa. Osobiście dla mnie to nie do przyjęcia. Nie wyobrażam sobie że moja prawie 3letnia córa, która praktycznie jeździ na dwukołowym rowerze jeszcze cycka ciągnie, ale rozumiem, że są mamy którym to pasuje i ok:)
I żeby nie było - tak samo mnie szokują 3 latki ze smokiem czy kaszką z butelki:p

Obydwoje moich dzieci karmiłam do roku.
 
Do góry