reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

surv może to jakieś chwilowe obfitości?
u mnie przez te nocne czeste karmienia też pokarmu dużo i czasem sobie poleci samoczynnie strużka
 
reklama
No właśnie dziwne, bo od dobrych 4 miesięcy mi się takie cuda nie zdarzały......znowu mnie rozsadza a karmienie było godzinę temu:baffled: zaczynam mieć schizę apropos ciązy urojonej:-p no nic, jutro dopytam pediatry, może coś poradzi...
 
Laktacja unormowana - cycuś idzie rano i wieczorem. Melduję, że proces eliminacji karmienia w środku dnia zakończony:tak::tak::tak: Najmniejszy problem z tym miała............Julka:-D:-D:-D Dzielna dziewczynka, zero problemów. Jestem z niej naprawdę dumna. Całe karmienie piersią (z drobnymi wyjątkami) przebiega naprawdę super. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać laktację jeszcze przez jakiś czas i karmić szkrabka rano i wieczorem. To przecież żaden problem:tak::tak::tak: Eliminacja trwała około 1,5 tygodnia, przede wszystkim ze względu na moje cycuchy. W ciągu dnia musiałam troszkę odciągać, bo inaczej eksplozja byłaby murowana:baffled: Teraz już nie muszę i jak na razie, mleczko jest i rano i wieczorkiem:tak: Oby tak dalej:-) Myślę, że nawet jeśli Jula by oprotestowała mleczarnię, to bardzo bym się nie przejęła. Karmiłam tyle ile karmiłam, starałam się dać co najlepsze:-) I jest git:tak::tak::tak: Pozdrawiam:rofl2:
 
Ja myślę że gdym odstawiła Adasia od cycka to zbytnio by się nie zbuntował. Pewnie nawet by różnicy nie zauważył, pewnie moje cycuchy też. Także pokarmię cyckiem do kwietnia/maja i robię odstawkę ... I tak długo będzie na cycku :happy: Też dałam co najlepsze i mam nadzieję że jeszcze po korzysta Młody z tych dobrodziejstw :-)
 
Surv no to rzeczywiście dziwne, może zbyt dużo pijesz?
U mnie wrecz odwrotnie, mleka coraz mniej, małego karmię do południa a wieczorem odciągam i daję z butelki, bo chce wiedzieć ile zjada na noc:zawstydzona/y:
 
U mnie się trochę unormowało, więc nawał był chyba chwilowy. A piję raczej za mało niż za dużo... W dzień też już karmię tylko dwa razy, ale na nocne odstawienie od cyca Młoda by się chyba jeszcze buntowała:baffled: Już sama nie wiem, kiedy brać się za to odstawianie.... w sumie liczę, że Florka odstawi się sama:tak:
 
A ja mam następujący problem: z lewej piersi Tymuś zjada bez problemu, a prawej nie chce nawet tknąć od jakiegoś miesiąca. I z prawej piersi ściągam mleko laktatorem.
:baffled::baffled::baffled:

Planuję utrzymać karmienie piersią jak długo się da (góra do roku), mimo że od 9 miesięcy jestem na diecie (bez mleka, kawy, kakao, smażenia, pomidorów, ogórków, cytrusów i innych dobrodziejstw).
 
reklama
Do góry