reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

reklama
Mój maly też często che wisieć na cycu, choć sobie przysypia i nie czuję, aby jeszcze jadł. Wtedy podaję mu smoczek ;)Chciałam wychować bez smoka, ale tak jest o wiele gorzej, a mały często potrzebuje tylko się uspokoić.
Wieczorami i rano domaga się karmienia praktycznie co godzinę, już nie wiem, czy cyce mam puste wtedy czy co, ale w każdym razie nie dokarmiam go i za wszelką cenę chcę tego uniknąć. Rano piję sobie herbatkę Hipp i ogólnie staram się sporo pić.
 
zuzaczku ja tez tak piję straaaaaaaasznie dużo, ale Majcia do cyca czasem chce co 15-20min !!! i wysysa ze mnie wszystko, w nocy tylko przesypia te 3-4 godziny, ale w dzień czasami jest ciężko, poje sobie i za 20min znowy i tak czasami przez 6 godzin!!! no ale mówią karmic na rządanie to karmię ;D smoka nie chce wypluwa go tylko cyc ja uspokaja to co jej będę żałować
 
gaga I Bogucha tak miał i Witek ma tak samo ;D. Nie przejmuj sie, zawsze cos tam z cyca wyplynie. Ja tez czasem w dzień karmie co 15-20 minut ( i puste cyce mam) a w nocy mleczrrnia mi rośnie monstrualnie ;D
 
ja właśnie zauważyłam że Roksi czasem je 3 godziny bez przerwy, tzn. nie mogę jej odłożyć bo nie chce oddać cycorka i się wybudza, i po takich kilku godzinach to wiem ze cycorki są puste, ale czasami jak teraz je 10 min. i zasypia więc ja lece do laktatora a tam pusto!!! Mała oszukanica owinęła mnie sobie wokół palca a ja nic nie mogę na to poradzić :D
 
dziewczyny ten bobofen to wy pijecie czy dajecie maluchom z butli??? i jak często ??? bo ja myśle że rano koperek łuknąc a wieczorem bobofen, tylko nie wiem czy bobofenu małej z butli nie podać
 
hihi gaga... ja nie mam takich dylematów. Wszystko musze pić sama, bo Witek butelke oprotestował i nawet jak mu chcielismy troche wody dac (żeby zółtaczka szybciej przeszła) to tylko popatrzył na nas wrednym okiem ;)
 
reklama
Gaga ja piję Bobofen, bo w aptece mi powiedziały, że małemu mogę dać jak skończy miesiąc. Robię napar z dwóch torebek
 
Do góry