reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

reklama
ja na brak pokarmu nie moge narzekac, leci jak pod takim ciśnieniem ze moja córcia szału czasem dostaje, noi z wkładkami laktacyjnymi nie wyrabiam a mokra bluzka to standard, plama na plamie musze tez kupic stanik wiekszy bo te co miałam to juz mojej mleczarni nie chca pomiescić, jeszcze troche i dwie siatki bede nosic .juz odstawiam tą hippowską herbate bo ostatnio jak wypiłam to myslałam że cycki mi eksplodują!!! I tez wiecznie pic mi sie chce!!!
 
moj kubus tez w dzien je jak chce ,a w nocy co trzy godzinki pewnie dlatego ze nie daje mu nic do picia oprocz cyca a w dzien pewnie tez mu sie chce pic i dlatego czesciej woła cyca . Na co jest ten bobofen ?
kasia
 
bobofen jest taki na wszystko :) koperek na kolki, meliska na uspokojenie i rumianek na brzuszek, taka mieszanka
 
Do góry