reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

reklama
na początku się cieszyłam z tej siary... taka nowość ciązowa... ale teraz to mnie zniesmaczyło troszku... :baffled: póki była preźroczysta to spoko.. ale teraz brudzi:wściekła/y:
 
U mnie pojawila sie 2 dni temu, najpierw przezroczyste kropelki, a teraz zauwazylam jasnozolta plamke na staniku.
 
na początku się cieszyłam z tej siary... taka nowość ciązowa... ale teraz to mnie zniesmaczyło troszku... :baffled: póki była preźroczysta to spoko.. ale teraz brudzi:wściekła/y:


ELI nie złośc sie ;) złoscic to sie bedziesz jak mleko bedzie sikac dzidzi po oczach i nie bedzie mozna nad tym zapanowac :-p:-D
 
juz wiekszosc z nas ma siare;)czyli pojawia sie jakos w polowie ciazy. a jak liczycie miesiace? ktos niedoinformowany, zawsze pyta, ktory miesiac, jak sie poda w tygodniach. liczbe tygodni dzielicie na 4 czy jak? w ktorym ja jestem miesiacu wg Was? jak Wy dziewczyny to okreslacie
 
Ostatnia edycja:
gatta gdzieś już o tym pisałyśmy i wklejałam przelicznik nzlaeziony na necie.. są 3 wersje ale nieznacznie się różnią
oto jedna z nich:

0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

czyli za kilka dni będziesz w piątym:-D
 
gatta gdzieś już o tym pisałyśmy i wklejałam przelicznik nzlaeziony na necie.. są 3 wersje ale nieznacznie się różnią
oto jedna z nich:

0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

czyli za kilka dni będziesz w piątym:-D
dzieki wielkie! ale ja w SZOSTYM BEDE;) za 3 dni. to gdzie moj brzuch? :szok:
 
reklama
U mnie pojawiła się wczoraj wieczorem(początek 24 tyg), najpierw przezroczysta a dzisiaj jak się trochę podusiłam to żółtawa. Fuuu. Mnie też to jakoś zniesmacza, czuję się jak nie przymierzając dojna krowa:eek: miałam nadzieję, że się pojawi dopiero po porodzie:-)
 
Do góry